fbpx
Дозвілля
Топ-3 найнебезпечніших чоловіків за знаком Зодіаку

Знак Зодіаку може підказати вам, наскільки чоловік може виявитися небезпечним для стосунків, пише Радіо Максимум

Чоловік Водолій. Чоловіки цього знака найчастіше незалежні і найбільше в житті цінують свободу. Вони тільки здаються доброзичливими, але, по суті, найбільш егоїстичні і байдужі представники Зодіаку.

Вони можуть проявляти бездушність і холодність там, де вам потрібно розуміння і теплота, і іншого, на жаль, вони не зможуть вам дати, як би вам цього не хотілося. Якщо ви не навчитеся приймати його таким, який він є, то з часом ваші почуття вичерпаються і ви не зможете підтримувати їх в собі. Вам просто захочеться справжнього тепла і любові, а не повітряних замків.

Чоловік Близнюки. Близнюки – доволі суперечливий знак, але зазвичай легкий і веселий. Вони можуть бути як цілком безпечними для вас, якщо ви також безтурботно ставитеся до життя, так і досить складними для розуміння, якщо ви відповідальна та практична людина.

Читайте також: ЗАТЯЖНІ ВІКЕНДИ: ДIЗНAЙТЕСЯ, СКIЛЬКИ ВИХІДНИХ БУДЕ В ГРУДНІ 2018 В УКРАЇНІ!

Він не любить нести відповідальність і часто поводиться як хлопчисько. Він не схильний швидко заводити серйозні стосунки, тому часто ставиться до нових подруг байдуже. Це може бути дуже небезпечним, якщо ви вже встигли закохатися в нього.

Чоловік Терези. Чоловік-Терези любить себе і хоче всім подобається, при цьому його другій половині це може зовсім не подобатися. Він звик фліртувати з усіма, прекрасно вміє підтримувати світську бесіду і в гіршому випадку не буде пропускати жодної спідниці. Це може бути дуже небезпечно для тих жінок, хто хоче зосередити увагу свого чоловіка тільки для собі.