fbpx
Перейти до вмісту

Найпотаємніший секрет для кожного знаку Зодіаку

Ваш знак зодіаку може не тільки багато чого розповісти про ваш характер, але і також розкрити те, що ви намагаєтеся сховати.

Дуже м’який — Овен

Хоч зовні ви здаєтеся сміливими і грубими, глибоко всередині ви дуже м’які. Ви потай бажаєте любові та уваги. Іноді ви соромитеся визнати, що хочете знаходиться в компанії людей 24/7. Також ви віддаєте перевагу утриматися від проявів своєї любові (тільки якщо ви не впевнені в своїх стосунках), щоб ніхто не міг грати з вашими почуттями.

Підозрілий — Телець

Ваша таємниця в тому, що вам дуже важко комусь довіритися. Через свій минулий досвід ви інколи можете відчувати себе невпевнено і повним сумнівів. Як тільки ви зрозумієте, що перед вами людина з якою ви хочете провести залишок свого життя, то віддасте їй все, включаючи довіру.

Закрита книга — Близнюки

Якщо ви довіряєте комусь, то при цьому все одно намагаєтеся бути обережними. У вашому оточенні є лише кілька людей, яким ви по-справжньому довіряєте. У той же час вас не покидає страх, що навіть ці люди можуть зрадити вашу довіру і використати ваші слабкості проти вас. Це одна з причин, згідно з якою ви рідко відкриваєтеся кому-небудь.

Спокійний і зібраний — Рак

Ваш секрет — це страх опинитися у важкому положенні. Ви не хочете, щоб з вашими почуттями грали і тому постійно приховуєте їх від оточуючих. Ви хочете справити враження людини, у якої все схвачено і робите для цього все можливе.

Центр всесвіту — Лев

Є одна річ, яку ви терпіти не можете і це чуже Его. Можливо ви про це не говорите вголос, але вам хочеться, щоб завжди вся увага була звернена тільки на вас. Вам подобається купатися в променях уваги і ви не готові ділити її з ким-небудь ще.

Накручування себе — Діва

Ви занадто багато думаєте. З боку може бути і непомітно, але у вашій голові постійно мільйони думок. Занадто багато думок призводять до невтішних висновків, тому накручування себе — не найкращий варіант. Насправді все не так погано, як ви собі це уявляєте, тому просто намагайтеся плисти за течією.

Душа компанії — Терези

Найбільший страх — самотність. Ви хочете, щоб вас постійно оточували люди, або ж щоб з вами поруч завжди була друга половинка, яка буде мотивувати вас. Ви нікому не розповісте про свої слабкості, але глибоко всередині сподіваєтеся, що оточуючі здогадаються про цю вашу потребу.

Потайний — Скорпіон

Ви віддаєте перевагу триматися від оточуючих на безпечній відстані. На вашому лиці складно прочитати емоції, і ви не належите до тих людей, які лізуть в чуже життя. Ви за всім спостерігаєте з боку і йдете в наступ тільки в тому випадку, коли вас провокують. Ви знаєте багато про життя оточуючих, а ось вони не знають про ваше практично нічого. Не станеться нічого поганого, якщо ви будете більш відкритими.

Вільний птах – Стрілець

Вас сильно засмучує, коли оточуючі намагаються нав’язати вам будь-які зобов’язання. Ви можете шалено любити свого партнера, але як тільки мова заходить про серйозні зобов’язання, ви починаєте турбуватися і вашою першою реакцією буде втеча.

Які недоліки? – Козеріг

Ви не хочете опинитися в ситуації, в якій можуть проявиться ваші недоліки. Ви перфекціоніст і хочете, щоб оточуючі бачили тільки цю вашу сторону. Але в недоліках немає нічого поганого, в кінці кінців вони є у кожного. Все, що вам потрібно – змиритися з вашими.

Витає в хмарах – Водолій

Навіть перебуваючи в компанії, ви все одно не відчуваєте себе її частиною. Ви намагаєтеся зрозуміти, що говорять інші, але часом занурюєтеся в свій власний світ. Постарайтеся зосередитися і прислухатися до оточуючих, це вам не зашкодить.

“Я не втрачу пильність” – Риби

Ви сильна людина з м’яким серцем. Вам дуже складно відкритися і довіритися кому-небудь. Ви можете довіряти лише декільком дуже близьким друзям. Пам’ятайте, що іноді немає нічого страшного в тому, щоб послабити свій захист.

Позначки:

You cannot copy content of this page