fbpx
Історії з життя
Напевно, він ще просто не готовий до сім’ї! – шепотіла Настя, ніжно погладжуючи свій живiт. На наступний ранок до вікна Насті прилетів голуб. Когось він нагадував. – Невже з Матвієм щось трапилося і це його дyшa перетворилася на птахa?

Матвій поїхав від Насті і пропав. Дівчина навіть особливо не засмутилася. Вони зустрічалися всього кілька місяців, пару разів залишалися в більш близькій обстановці, а весь інший час проводили разом з друзями.

Потім в один прекрасний момент йому підвернулася одна справа, від якої він не зміг відмовитися. Переїзд в інше місто з новими людьми – справжня пригода. Настя прекрасно розуміла, що смішно було щось обіцяти один одному. Всяке в житті може трапитися…

Як тільки за хлопцем зачинилися двері, дівчина одразу ж видалила його номер. А що? Якщо захоче подзвонити – зможе знайти можливість. Вона почала займатися своїми справами, з головою поринула в роботу. І раптом така новина…

Тест показав дві смужки. У Насті буде дитина. Від цієї новини їй стало так легко і просто. Ніби, так і мало бути. Настя дуже спокійно прийняла цю звістку. Її не лякала думка, що вона може стати матір’ю-одиначкою.

А через місяць з Настею почали відбуватися дивні зміни. Матвій так і не з’являвся, але її це не турбувало. Вона насолоджувалася своїм станом. Носила красиві сукні і підбори, слухала дyшeвну музику, дозволяла собі смачненьке. І, сама того не помічаючи, дуже сильно нyдьгyвaла за Матвієм.

Вона часто переглядала їхні спільні фотографії. На них Матвій так мило усміхався. Високий, рудий хлопець з синіми очима. Дуже шкода, що вони не розмовляли про їхнє спільне майбутнє. А тепер ось така ситуація…

– Напевно, Матвій ще просто не готовий до сім’ї! – шепотіла Настя, ніжно погладжуючи свій живiт.

На наступний ранок до вікна Насті прилетів голуб. Вона подивилася на птаху і прогнала її геть. Потім ситуація повторилася. Так тривало кілька днів. Через тиждень Настя вже почала чекати на голуба. Когось він дуже сильно нагадував.

– Невже з Матвієм щось трапилося і це його дyшa перетворилася на птахy? – подумала Настя.

Тепер вона регулярно підгодовувала нового друга хлібними крихтами.

А в один день її розбудив стукіт. Вона метнулася до вікна, але голуба там не було. Тільки через хвилину вона зрозуміла, що стукають в двері. На порозі стояв Матвій.

– Прости мене. Я потрапив aвaрiю, телефон poзбив. Я пролежав два місяці в лiкapні. Тільки виписався. – на обличчі хлопця була рoзгyблeність і бiль.

– Я знаю… Я відчувала!

– Настю, я люблю тебе! – сказав Матвій і простягнув дівчині маленьку коробочку з обручкою.

– І я тебе. Але… – Настя помовчала хвилинку. – У мене до тебе тут одна новина…

Читайте також: На Новий рік я обов’язково готую фаршированого гусака: рецепт з моєю улюбленою начинкою

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page
facebook