fbpx
Історії з життя
Наречена купила квартиру напередодні весілля, і це стало причиною розлучення

Катя поїхала «підкорювати столицю» відразу після закінчення вузу. Треба сказати, що підкорення пройшло досить успішно, правда не за фахом.

Вона ще зі шкільних років була захоплена фітнесом і програмами схуднення, а потім пройшла додаткові курси, отримала сертифікати і монетизувала свої таланти.

За п’ять років життя в режимі економії, вона змогла накопичити на однокімнатну квартиру. Може для когось це не бозна-які гроші, але за мірками Каті – цілий статок.

Рік тому вона зустріла свого принца. Так склалося, що пропозиція руки і серця збіглося за часом з фіналом накопичення потрібної суми. Катя вже звикла жити скромно, тому витрачати зароблені гроші на святкування не хотіла.

Вирішили посидіти після реєстрації шлюбу з батьками і свідками. Витрати тільки на плаття, ресторан і фотосесію. Ціна питання 60 тисяч – це не космос.

Порадилася з мамою і подругою: ті одностайно радили оформити покупку квартири до весілля. Бо невідомо як складеться їх шлюб – а він частку мати буде. Катя сказала нареченому, що незабаром планує покупку.

Той запропонував зробити це пізніше, а оформити тільки на Катю – «щоб тобі спокійніше було». Дівчині це не сподобалося. Вона проконсультувалася у юриста.

Виходило, що навіть якщо оформити квартиру тільки на неї, то житло все одно буде вважатися спільно нажитим і ділитися при розлученні.

Довгоочікувана покупка квартири вже не приносила такої радості, як вона очікувала. Втім, як і майбутнє одруження. В результаті за наполяганням мами дівчина купила квартиру за 2 тижні до весілля. Нареченому не сказала.

Одруження пройшло, як і було заплановано, залишивши на пам’ять красиві фото.

Через тиждень «наречений дозрів»: підемо, мовляв, Катрусю, квартири на сайтах переглядати. А Катя показала йому адресу на карті і фото вже придбаної квартири.

Були розбірки в дусі «це наскільки ж ти мені не довіряєш, раз так вчинила». Новоспечений чоловік грюкнув дверима і пішов до мами. «Значить не твій принц» – діагностувала подруга.

«Не ходи за ним» – порадила Катрусина мама. Він повернувся, але «тріщина» розросталася. Вони встигли розлучитися раніше, ніж Катя закінчила ремонт у новій квартирі.

You cannot copy content of this page