fbpx
Події
“Наше право показувати чи не показувати”: в”Х-Факторі” відповіли на звинувачення у брехні

Директор творчого об’єднання СТБ, авторів вокального шоу “Х-Фактор”, Олена Романенко прокоментувала скaндaл зі звинуваченнями проекту у брехні і несправедливості з боку його екс-учасниці.

Як зазначила Романенко в бесіді з OBOZREVATEL, вона нітрохи не здивована претензіями колишньої учасниці 9 сезону, яка не потрапила до ефіру. Скaндaл, за словами підприємниці – це завжди невміння програвати і спроба вплинути на рішення членів журі проекту.

“Не секрет, що шоу “Х-Фактор” – відмінна можливість для будь-якого виконавця заявити про себе в ефірі всеукраїнського телеканалу і отримати вихід на багатомільйонну аудиторію. Особливо для початківця і нікому не відомого артиста. Тому дев’ятий рік поспіль “Х-Фактор” отримує величезну кількість заявок від різних артистів. І кожен рік ми переконуємося, що не всі з них вміють гідно прийняти поразку, вважаючи за краще замість роботи над собою влаштувати гучний скaндaл в надії змінити правила шоу або вплинути на рішення продюсерської команди чи жюрі”, – розповіла вона.

При цьому, як наголосила Романенко, правила єдині для всіх без винятку.

“Єдине, що впливає на рішення наших суддів – це х-фактор, який є у виконавця, і який викликає бажання спостерігати за ним на сцені”, – продовжила керівник.

“Усі артисти, які отримали на кастингу більше двох “так” від суддів, мають рівні шанси пройти в тренлагерь і далі в прямі ефіри. Але спочатку їм треба витримати конкуренцію серед усіх учасників, відібраних на кастингах, оскільки зазвичай судді відбирають понад 200 осіб, а в тренувальний табір за правилами проходять 100. Тому після фінального кастингу члени журі та продюсер шоу ще раз переглядають всі виступи, відбираючи з них кращих з кращих і відсіваючи тих, хто виглядає на їх фоні набагато слабшими. Навіть якщо на кастингу вони отримали чотири “так”. У цей етап Тетяна і не пройшла”, – уточнила Романенко.

Керівник також звернула увагу на той факт, що учасниця шоу була повідомлена про рішення журі.

“Щодо того, що Таня не побачила в ефірі свій виступ, – проект має виключне право показувати чи не показувати учасника в ефірі, особливо якщо він недостатньо цікавий. Всі учасники про це знають, тому що ми 9 років максимально чесні перед ними, ніякого обману, нічого нового або незвичайного тут немає”, – уклала вона.

You cannot copy content of this page