Ви коли-небудь замислювалися, наскільки розповсюдженим є ваш власний день народження? Як ви думаєте, в якому місяці народилося найбільше людей? Який тиждень року найплідніший, який день? І чому?
Американці не полінувалися зібрати статистику за 1994-2003 роки. І отримані цифри збігаються з більш свіжими дослідженнями в Новій Зеландії.
Отже, що ми маємо. Вівторок – найпопулярніший для народжень день тижня, а субота та неділя – найбільш рідкісні. Найбільше людей народилося влітку і восени, мабуть, тому, що взимку люди частіше сидять вдома. І чим же там ще займатися?
Найрідкісніший день народження – 29 лютого, але це було прогнозовано, адже він трапляється лише раз на 4 роки. Також дуже мало людей народжується 1 січня.
Читайте також: Бабусі, які піклуються про онуків, живуть на 10 років довше. Дослідження
Як бачимо, американські жінки щосили намагаються не народжувати в дні національних свят: 4 липня, 24 і 25 грудня. Цікаво, як у них це виходить?
На запропонованому графіку ви можете побачити, наскільки рідкісним є ваш власний день народження.
Ось така статистика!
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!
Популярні статті
- Ну а що я мала робити? Стоять вони навпроти мене і аж світяться обоє щастям. Прямо при ньому казати: ” Доню схаменись, куди ти свою голову сунеш?”. Мені виховання такого зробити не дозволяє та й він ніби хлопець непоганий
- Є такі люди, які в місті просто не можуть жити, все на них тисне, нема чим дихати, нема на чому оку спинитися. Я саме така людина і хочу вам розказати, як я колись давно їхала в місто за «женихом» та мало не втратила сім’ю і себе
- — Краще б ти не дарувала мені ніякої квартири, – сказала донька захлипавшись. – Більше негараздів після твого подарунку ніж радості в моєму житті.
- Принесла я чоловіку отой судок і як було, на постіль перед ним поклала: “Або кажи щось свої мамі, або відвозь назад у село. Я вже більше не можу такого терпіти, ну скільки ж можна?”
- Заїхали мої племінники і наче перші тижні лиш до всього приглядалися і характеру не показували, а потім потроху-потроху вже я почала розуміти, що я в своєму домі не ґаздиня. Не там стала, не там сіла, не те з’їла. А я ж за собою бачу, що я все гірше до ліжка гнуся