fbpx
Історії з життя
Наталка свердлила поглядом потилицю мирно сплячого чоловіка і закушувала краєчок подушки, щоб не кинутися і не загризти цього зрадника! А він лежить, сопе і навіть не здогадується про те, що Наталя вже все про нього знає

Наталка не така наївна, вона відразу помітила, що у чоловіка раптом побільшало роботи і він постійно затримується, хоча, ніде правди діти, маскується досить вправно .

Ні разу Наталі не вдалося знайти слідів від помади, занюхати аромат чужих парфумів чи бодай волосину.

Але Наталка нутром чула, що щось тут нечисто. Тим паче, що від одягу чоловіка пахло все ж якось дивно. Але це точно не парфуми!

Ач який! Знайшов собі когось! А вона ж усе для нього. Навіть знайшла нову дієту, щоб довше залишаться молодою та свіжою. За харчуванням чоловіка теж почала стежити, щоб його здоров’ю нічого не шкодило. Щоранку встає раніше, щоб встигнути приготувати коханому корисний сніданок і зібрати з собою такий же корисний обід, а він, невдячний, до якоїсь молодиці від неї бігає.

Те, що якась панянка точно є, Наталя зрозуміла відразу. Надто задоволений чоловік повертався додому. Надто. Після тяжкого робочого дня люди так не виглядають.

Наталя вже вздовж і впоперек перебирала всі кишені чоловіка, його телефон та ноутбук, але ці лебедики явно добре маскуються. Жодного натяку на гріховні стосунки немає, а це вже таки привід замислитися. Надто вже все ідеально чисто.

Наталя сильніше закусила кутик подушки і змусила себе припинити розглядати потилицю чоловіка, щоб не було спокуси тюкнути його настільною лампою з тумбочки. Або “акуратно” накрити його подушкою. Або… За цими роздумами Наталя й заснула.

Вранці чоловік був, як завжди, привітний, а Наталка стояла на кухні і закипала дуетом із чайником. Поки в неї в руках не було жодних доказів невірності, влаштовувати чоловікові гризоту вона вважала нижче своєї гідності. Але сьогодні вона ці докази здобуде.

Коли чоловік пішов на роботу, Наталка зателефонувала начальнику, сказала, що нездужає і відпросилася на день. У неї сьогодні були справи важливіші, ніж якась там робота. У неї шлюб розвалюється! І сьогодні Наталя була сповнена рішучості віднайти руйнівний елемент.

Наталя заледве випросила машину у подруги і вирушила шпигувати за чоловіком. Припаркувалася біля його роботи. Сидіти вона планувала весь день, тому набрала із собою води та з десяток канапок.

Перші три години сиділося легко, хоч і нудно, а потім вилізла перша непродуманість плану. Наталя захотіла до клозету, але дуже боялася пропустити чоловіка, але організм наполегливо сигналізував, що ще трохи, і Наталі буде дуже соромно дивитися власниці машини в очі.

Довелося терміново вирішувати цю проблему поїздкою до найближчого торгового центру. Там Наталя, нарешті облегшившись, захопилася так, що ледь не забула, навіщо взагалі сьогодні вийшла з дому.

Коли вона повернулася до офісу чоловіка, місце, де вона стояла раніше, вже було зайняте, довелося ставати ближче і старанно ховатися, щоб її не було видно від входу в офіс.

Від нудьги спостереження Наталя майже задрімала, але тут машину почали евакуювати, і сон втік, неначе й не було. Наталі довелося відбивати автомобіль від принципових евакуаторників і навіть ручку позолотити, щоб вони не помітили її автівку під “непомітним” знаком і нікуди не забирали.

Наталя витратила гроші, натомість підбадьорилася і скоротала час до закінчення робочого дня чоловіка. О шостій годині з офісу повалила юрба і серед Наталка помітила власного чоловіка.

Наталя дочекалася, коли чоловік відійде на безпечну відстань, і поїхала за ним, намагаючись себе не видавати. Він, звісно, крокував не в бік дому. Наталя сильніше стиснула кермо і вже передчувала, як виховує суперницю.

Поїздка, на превеликий подив Наталки, була короткою. Чоловік завернув за ріг і увійшов до пельменної. Наталка здивовано зупинилася навпроти вікон закладу, через які й спостерігала, як чоловік замовив собі три величезні порції пельменів і відійшов до дальнього столика, а там, за милу душу уплітав три порції пельмесиків, рясно присипаючи перчиком.

Їв чоловік так апетитно, що рот Наталі мимоволі наповнився слиною, тому вона ледь не захлинулась, коли раптово дзеленькнув телефон. Надійшло повідомлення від чоловіка, який питав, що треба купити додому, і повідомляв, що скоро буде.

Наталя швидко відказала, що нічого не треба, і поспішила додому. На серці у неї відлягло і пташки співали, і метелики пурхали, та інша внутрішня фауна тріумфувала. Чоловік їй не зраджує! І ось чим від нього пахло! Пельменями! Просто Наталя зі своїми дієтами вже зовсім забула, як вони пахнуть. Їй терміново потрібно додому, але спочатку в магазин за м’ясом та борошном.

You cannot copy content of this page