fbpx
Дозвілля
Названі знаки зодіаку, які не вміють любити

Багато хто думає, що любити можуть абсолютно всі люди. Астрологи з цим твердженням не погоджуються. Зокрема, астрологиня Людмила Булгакова розповіла про знаки зодіаку, які не вміють любити, пишуть “Gazeta.ua “.

Козеріг

“На перше місце я б поставила дуже непростий і найзакритіший від оточуючих знак зодіаку – Козеріг. Про його суть говорить девіз: “Я використовую”. З одного боку, вони дуже розважливі й експлуатують все і вся, що може принести їм користь: обставини, ситуації, своє соціальне і професійне становище і, як це не сумно, ставлення до них інших людей — родичів, друзів і коханих. Причому, Козероги ніколи не вважають таку лінію поведінки соромом, тому що на їх погляд – в цьому житті всі використовують усіх, і вони можуть тільки пишатися тим, що роблять це першими і отримують дивіденди, які хтось упустив”, – сказала Булгакова.

Близнюки

Люди цього знаку дуже непостійні, тому не можуть визначитися, кого їм любити і не люблять нікого. А ще двоїстість Близнюків позбавляє їх можливості любити: будучи людиною, “два в одному”, вони задовольняються один одним і третій в їхній компанії найчастіше виявляється зайвим. Представники знаку володіють рідкісною важливою рисою – на відміну від багатьох інших людей зодіаку, вміють любити себе, а це вже саме по собі багато означає.

Телець

Представники цього знаку не дуже люблячі через свою приземленість і пристрасть до смачної їжі, комфорту. Також вони неповороткі і не вміють спілкуватися з представниками протилежної статі, незграбно заводять романи і фліртують. Дбати про людину, яка поруч також не вміють. У шкільному віці, наприклад, закоханий Телець замість того, щоб дарувати симпатичній йому дівчині квіти, читати їй вірші і запрошувати в кіно, буде смикати її за кіски і закидати її рюкзак на шафу. Природно, розлючена дівчина не тільки не відповість на його почуття, але і втече від такого кавалера. Ще один “недолік” Тельця в тому, що він є трудоголіком, який днює і ночує на роботі. Так, він забезпечує свою сім’ю всім необхідним, але при цьому зовсім не приділяє уваги своїм домочадцям. І абсолютно щиро не розуміє, чому вони через це ображаються.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page