fbpx
Дозвілля
Названо час, коли найкорисніше випити чашку ароматної кави

Існує чітко визначений час, коли організму найкраще випити чашку ароматної кави. Окрім того, має значення – лате чи капучино, адже у них різна калорійність.

Таку думку висловив нейробіолог з Університету штату Мериленд Стівен Міллер, передає 24 канал.

Провівши аналіз біоритмів науковець зазначив. що для кавування важливо обирати той час, коли в організмі відзначається найнижчий рівень гopмону кopтизол, з яким і взаємодіє кофеїн.

Цей гopмон відповідає за врегулювання роботи біологічного годинника й змушує людину прокидатися вранці. Але через годину після прокидання рівень гopмону кopтизолу в організмі знижується.

Читайте також: Кандидат медичних наук, лікар-натуропат: «Я виключив зі свого (і своїх пацієнтів) харчування сучасний хліб

Тож першу чашку кави варто пити між 09:30 та 11:30. А друге горня кави за день вчений рекомендує пити після обіду – між 15:30 та 16:30.

Калорійність кави

1. Калорійність натуральної чорної кави становить 2-3 ккал.

2. Але одна столова ложка вершків збільшить її калорійність щонайменше на 20 калорій і 2 грами жиру.

3. Лате краще обирати із знежиреним молоком, калорійність якого всього 125 калорій. Калорійність лате з цільним молоком буде понад 265 калорій навіть без підсолоджувачів, які можуть додати ще 95 калорій.

4. Мокачино від лате відрізняється тим, що до його складу входить ще й шоколад або сироп, тож його калорійність становить від 289 ккал.

5. Калорійність капучино зі знежиреним молоком становить 90 калорії, з цільним молоком – до 110 калорій, а з соєвим молоком – приблизно 80 калорій. Одна чайна ложка білого цукру додає 16 калорій, а капучино зі збитими вершками може містити до 260 калорій.

facebook