fbpx
Дозвілля
Не носіть у гаманці фотографії рідних: 12 грошових правил для фінансового благополуччя

1. Не носіть у гаманці фотографії рідних. Гроші люблять увагу, а значить, вони повинні бути на першому і єдиному місці в вашому портмоне. Альбоми для фото, гаманець для грошей.

2. Складайте готівку однією стороною і сортуйте їх по номіналу: від дрібних до великих. На великих підприємствах завжди є вертикаль влади, пам’ятайте про це, кладучи 500- гривневу купюру поруч з десятигривневою. Вони трохи різного соціального стану.

3. Не згинайте банкноти навпіл, не звертайте їх в трубочки, не комкайте: тримайте ваші гроші тільки в розправленому стані.

4. Складайте купюри лицьовою стороною назовні, а зворотньою всередину, інакше, за народною прикметою, гроші від вас будуть «тікати». Коли ви відкриваєте гаманець, гроші повинні бачити ваше лице.

5. Дотримуйтесь особливостей національного темпераменту. Долари з євро і з гривнями разом не кладуть. Банкноти різних країн складаються тільки в різні відділення.

Читайте також: Генетичний закон: злидні знаходяться в немитій голові

6. Красивий і затишний будинок не терпить порожнечі. Не можна залишати ваш гаманець «безлюдним». Завжди носіть в ньому хоча б одну купюру і одну монету. Вдихнути життя в порожнє місто буде нелегко, і гроші з’являться не скоро.

7. Не перевантажуйте. Розплатитися за проїзд, попередньо зібравши весь дріб’язок із гаманця, – вірний спосіб відчути полегшення і вам, і вашому гаманцю. Але не поспішайте віддавати всі монети до останньої копійки.

8. Не можна тримати чеки з магазинів поруч з грошовими знаками. З ким розпрощалися, по тому плакати вже не треба.

9. Витягніть непотрібні візитки, фантики, квитки в кіно однорічної давнини: все це – справжнісіньке сміття. А сміттю місце в урні, але ніяк не в вашому гаманці. гроші ох як люблять порядок.

10. Маленький не зовсім вдаленький- це про ваш гаманець. Гроші люблять простір. При виборі портмоне ви повинні переконатися в наявності декількох відділень для банкнот і кишені для дріб’язку. Вам повинно бути зручно складати і діставати гроші.

11. Знайдені або виграні легким способом гроші кладіть окремо. Це ж все з життя: азартні гравці і робітничий клас ніколи не розуміли один одного.

12. Чорний, коричневий, червоний, жовтий, сірий, золотистий – ідеальна палітра для вашого гаманця. Такі кольори сприятливо впливають на фінансову атмосферу і привернуть грошовий потік. А ось холодні відтінки зеленого і блакитного асоціюються з водою, а значить, і гроші зможуть легко «витекти» з вашого гаманця.

Опубліковано 19 січня 2019 року

facebook