fbpx

Не повірила своїм очам! Завдяки цьому способу рис виходить дуже смачним і повітряним. Сама так готую і вам раджу

Всі люблять добре проварений, розсипчастий рис, але, на жаль, він не завжди виходить таким. Джерело

Відомий шеф-кухар Монті Колудрович з Австралії розкрив таємний трюк, який допоможе назавжди забути про злиплий, водянистий рис і спалені каструлі.

Читайте також:І до ворожки не ходи! Довжина мізинця “розповість” всі сeкрети вашої особистості

Як відомо, рис є ключовим і мало не щоденним продуктом харчування кожного з нас.

Хтось любить їсти його, як кашу з молоком, інші воліють вживати його в їжу в якості гарніру. При цьому крупа не коштує дорого, її легко знайти і вибрати найкращий варіант для вашого харчування.

Крім того, він не завдає шкoди здоров’ю, допомагає схуднути або відновити кишeчник, а також може довго зберігатися, тому у багатьох із нас він лежить в запасі на кухні.

Але, попри те, що більшість страв готується з рису досить регулярно, багато визнають, що все-таки примудряються помилятися при приготуванні рису набагато частіше, ніж можна собі уявити.

Монті Колудрович вирішив прийти на допомогу всім тим, хто регулярно скаржиться на те, що йому не вдається приготувати смачний, розсипчастий рис, і поділився важливим і одночасно дуже простим секретом приготування рису.

Австралійський шеф-кухар зауважив, що дуже важливо промивати крупу перед тим, як ви вирішите її приготувати.

Крім того, досвідчений кулінар підкреслив, що просто сполоснути не допоможе, а потрібно серйозно промити рис — приблизно 30 разів. Так, 30 РАЗІВ.

Колудрович каже, що тільки в цьому випадку вдасться вимити зайвий крохмаль, рис вийде дуже смачним, повітряним, дуже приємним по консистенції, а не тільки на смак і зовнішній вигляд.

You cannot copy content of this page