fbpx

Не розповідайте, скільки ви заробляєте, не хваліться цим

Кажуть, чим менше навколишні знають про ваше особисте життя, тим краще воно складається. Є такі приказки: «щастя любить тишу» і «чим похвалишся, без того і залишишся». Чи це правда?

Ви помічали, що розповідаючи про перемоги і досягнення, ви слідом отримували неприємності і справи йшли на спад, удача відверталася від вас? Чи є конкретні випадки, коли слід «тримати рот на замку»?

Розказане в статті, засноване на знаннях про пcихіку і підсвідомість людини, мудрості наших предків і різних культур світу, а також особистому досвіді.

Відмовтеся від осуду. Якщо ви стали свідком «кричущої» ситуації, не варто це в деталях розповідати іншим. Сусідка всю ніч ганяла чоловіка по сходовій клітці, викривши його в зpаді? Чоловік на вулиці кинув каменем у бездомну собаку? У маршрутці наступили на ногу, штовхнули і ще й нахaмили? Не передавайте чужі пороки і слова з вуст в уста. Розповідаючи про чужі недоліки, ви приймаєте їх на себе.

Не нав’язуйте нікому свій спосіб життя. Якщо ви – вегетаріанець, не варто на кожному кроці розповідати про це і дорікати людям в м’ясоїдством. Якщо ви – тeта-хiлер, не варто всім підряд нав’язувати вашу філософію і закликати жити в безумовній любові. Якщо ви дійсно є глибоко просвітленим і усвідомленим, то точно не будете завзято відстоювати свої переконання в соцмережах, в коментарях на форумах і в реальному житті.

Благодійність – важлива частина життя і ознака милосердя і любові до всього сущого. Але тільки до того часу, поки ви про це мовчите. Якщо ви постійно це висвітлюєте в соцмережах і розповідаєте знайомим про грошові перекази в благодійні фонди, то це вже самомилування і егоїзм. А милосердя і егоїзм, любов до всього сущого і самомилування не сумісні. Тому рекомендую ваші кроки в доброчинності залишити при собі.

Також не варто ділитися своїми планами на життя. Мріючи і описуючи мету, ви створюєте мислеформу, наділяючи її енергією. Коли ви всім підряд про це розповідаєте, то розриваєте цю енергію на частини. І мислеформа втрачає силу, pуйнується. Плани збуваються, цілі досягаються, мрії втілюються, поки вони потаємні. Ними можете ділитися тільки з тими, у кого просите допомоги в реалізації.

Читайте також: Роби, а не ний. А якщо ти нічого не робиш і не міняєш, значить, тобі добре. Будь чесний з собою

Не розповідайте, скільки ви заробляєте, не хваліться цим. Гроші необхідно приймати зі спокоєм і вдячністю. Коли ви хвалитеся премією і самі дивуєтеся: «Ось так пощастило!», Це означає, ви не готові приймати. А якщо не готові, значить більше не отримаєте… Вступає в дію закон: чим похвалишся, без того і залишишся. В цьому і є суть грошового мислення. Багаті люди «не кричать» про нову Ферарі або щойно придбану віллу за 12 млн. доларів. Вони сприймають це, як норму.

Якщо ви зробили геройський вчинок, тримайте це при собі. Допомогли бабусі перейти дорогу? Забрали з морозу покинуте кошеня і знайшли йому нових господарів? Загасили пoжeжу і вивели із задимлених кімнат маленьких дітей? Не варто про це розповідати з року в рік, вішаючи собі на гpуди невидиму медаль за хоробрість. Ви зробили це з сміливості, милосердя і відваги, але розповідаючи всім про це, ви замінюєте чесноти на гординю і самомилування.

Те, що відбувається в родині залишайте в стінах дому. Не розповідайте про непорядні проступки близьких: батьків, чоловіка, дітей, онуків. «Виносячи сміття з хати», ви віддаєте багато енергії в негатив, тим самим посилюючи його. Також не варто розповідати про неземне коxання у вашій парі, про прекрасних і здорових дітей, про допомагаючих і люблячих батьків. Тому що це знову ж таки говорить до неготовності приймати. Все-таки «щастя любить тишу».

Конфуцій сказав: «Мовчання – великий друг, який ніколи не зpадить».

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page