Саме переведення годинників відбудеться о 3 годині ночі на годину вперед, тому щоб бути в курсі правильного часу, варто заздалегідь перевести стрілки годинника, пише “Обозреватель”.
Цього року українцям традиційно доведеться переводити стрілки годинника на літній час в ніч з 24 на 25 березня.
Раніше не раз піднімалося питання про скасування переходу на “літній час”. Зокрема, передбачалося, що після 2012 року переводити стрілки не доведеться.
Однак, у 2018 році, згідно з постановою Кабінету Міністрів, процедура пройде без змін в останню неділю березня.
Читайте також: Весна вже у дорозі: головний синоптик України розповів, коли істотно потепліє в Україні
Люди найважче переносять саме перехід на літній час, а не зимовий, адже вставати треба на годину раніше. Люди часто скаржаться на втомлюваність, зниження працездатності, дратівливість і депpесію. Найбільше годинну зміну в часі відчувають на собі люди, що мають проблеми з кpoв’яним тиском та захворювання ceрця – їм треба бути особливо уважними.
Починати адаптовуватися варто хоча б за тиждень до переведення годинників.
Як легко перейти на літній час: поради:
1. Лягайте спати щодня на 15 хвилин раніше, ніж напередодні.
2. Забезпечте собі умови для засинання: провітріть приміщення, засинайте в тиші і темряві, не користуйтеся гаджетами перед сном.
3. Ідеальна температура для сну – не більше 18-20 градусів за Цельсієм.
4. Не стимулюйте організм перед сном міцним чаєм, кавою чи алкoгoльними напоями.
5. Вечеряйте не пізніше, ніж за 2-3 години перед сном.
6. Влаштуйте собі піші прогулянки на свіжому повітрі.
7. Перед переведенням годинників підготуйте собі сніданок і одяг звечора, щоб зекономити трохи часу зранку.
8. Увімкніть зранку ритмічну музику, вона забезпечить вам бадьорий підйом і надасть позитивної енергії на весь робочий день.
9. Легко прожене сонливість контрастний душ.
Популярні статті
- Ну а що я мала робити? Стоять вони навпроти мене і аж світяться обоє щастям. Прямо при ньому казати: ” Доню схаменись, куди ти свою голову сунеш?”. Мені виховання такого зробити не дозволяє та й він ніби хлопець непоганий
- Є такі люди, які в місті просто не можуть жити, все на них тисне, нема чим дихати, нема на чому оку спинитися. Я саме така людина і хочу вам розказати, як я колись давно їхала в місто за «женихом» та мало не втратила сім’ю і себе
- — Краще б ти не дарувала мені ніякої квартири, – сказала донька захлипавшись. – Більше негараздів після твого подарунку ніж радості в моєму житті.
- Принесла я чоловіку отой судок і як було, на постіль перед ним поклала: “Або кажи щось свої мамі, або відвозь назад у село. Я вже більше не можу такого терпіти, ну скільки ж можна?”
- Заїхали мої племінники і наче перші тижні лиш до всього приглядалися і характеру не показували, а потім потроху-потроху вже я почала розуміти, що я в своєму домі не ґаздиня. Не там стала, не там сіла, не те з’їла. А я ж за собою бачу, що я все гірше до ліжка гнуся