fbpx

Не знаєте, що робити з вузьким взуттям? Ось вам 5 порад від шевця

Ось так приходиш в магазин, вибираєш вподобану тобі модель, міряєш. І начебто все добре. Купуєш, пара же на знижку! А коли повертаєшся додому, то розумієш, що туфлі вузькі і ходити в них довго ви не зможете.

Якщо у вас припадає пилом таке взуття, яке ви не можете носити без дискомфорту, то ці поради вам знадобляться. Вони допоможуть вам розтягнути вузьке взуття.

Поради від шевця.

№ 1.

Натріть внутрішню поверхню туфель спиртом. Одягніть носок і взуйте туфлі. Посидіть в них 2 години, якщо не можете ходити. Ця процедура розм’якшить жорсткі ділянки, і ви зможете одягнути свої улюблені туфлі.

№ 2.

Надягаємо бавовняні шкарпетки і наверх туфлі. Включаємо фен на гарячий режим і направляємо його на взуття протягом 20 хвилин. Гаряче повітря розм’якшить ваші туфлі.

№ 3.

Щоб розтягнути дерматинове взуття (для шкіряної цей варіант теж підійде), намажте її касторовою олією з зовнішньої сторони. А внутрішню – парафіном. Можете використовувати звичайну свічку. Залиште туфлі на ніч. Вранці почистіть туфлі.

№ 4.

Зробіть газети вологими. Помніть їх і набийте ними взуття. Нехай постоять так добу. Тільки ні в якому разі не ставте таке взуття біля джерела тепла! Звичайно, це древній метод, але він дійсно ефективний.

№ 5.

Цей метод є найбільш ефективним. Необхідно взяти цілий пакет, налити в нього воду і поставити у взуття. Потім, заморожуємо її разом з туфлями в холодильнику.

Коли вода замерзне, виймаємо туфлі і чекаємо, коли розморозиться природним шляхом.

Обов’язково спробуйте ці методи. Один з них вам точно допоможе розтягнути вузьке взуття. Ви назавжди позбавитеся від мозолів і дискомфорту.

You cannot copy content of this page