fbpx
Події
Неформально Польща скасувала на кордоні з Україною “зелений коридор”

Польща неформально скасувала в пунктах пропуску на українсько-польському кордоні “зелений коридор”. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у четвер, 25 жовтня, на брифінгу у Львові, передає Корреспондент.net.

З його слів, це є однією з причин утворення довгих автомобільних черг при перетині українсько-польського кордону.

“Формально нічого не скасовано. Польща створює ситуацію, коли на кордоні утворюються величезні черги. Звичайно, це і на нашій відповідальності, зокрема, кількість “євроблях “, і ми це знаємо. А що робити з вантажним трафіком, автобусами? Контролем?” – риторично запитав Клімкін.

Глава МЗС зазначив, що механізми контролю на кордоні повинні бути уніфіковані, зокрема, має бути більше спільних пунктів митного і прикордонного контролю.

Читайте також: Польські прикордонники влаштовують жорсткі перевірки українським заробітчанам

“Досягнуто домовленості між Україною і Польщею про те, що з чотирьох до восьми збільшимо кількість пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Проблема України в тому, що немає під’їзної дороги до пунктів”, – сказав Клімкін.

Нагадаємо, на початку жовтня на кордоні з Польщею утворилися кілометрові черги з вантажівок. Час очікування в чергах на пунктах пропуску для вантажного автотранспорту досягає трьох діб.

You cannot copy content of this page