fbpx
Історії з життя
Неймовірно точний рейтинг чоловіків за знаком Зодіаку. Пошукайте свого!

Стосунки і сімейне життя – це зовсім різні речі. Іноді риси характеру партнера, які приваблювали вас під час знайомства, стають нестерпними після весілля. А часом справжні таланти розкриваються після заповітного штампу. Тому ми пропонуємо вам поглянути на зірковий рейтинг, щоб з’ясувати – хто найкращий чоловік у зодіакальній групі. Адже у кожного знаку Зодіаку є свої загальні риси. А деякі моменти спілкування з людиною можна передбачити заздалегідь, що в свою чергу допоможе вибрати ідеального партнера для свого щасливого майбутнього.

12 місце займають найвідданіші, та неймовірно чутливі Риби

Чоловік під знаком Риби – це найвірніший чоловік і неймовірно ніжний коханець! Але ось за межами вашої спальні це абсолютно непрактичний чоловік. Ні, він має досить практичний склад розуму. Просто воліє робити вигляд, що нічого не розуміє, щоб уникати будь-якої відповідальності. І головний мінус – вирішувати всі проблеми вам потрібно буде самостійно! У будь-який момент чоловік Риба може заховати голову в пісок і робити вигляд, що він тут абсолютно ні до чого (а він ніколи і не винен).

Це дуже добрі люди, але з таким чоловіком необхідно постійно підлаштовуватися під настрій. Якщо ви досить активна і темпераментна жінка, то життя з ним буде нагадувати ходіння по мінному полю. Неправильний крок – і він вже образився і замкнувся в собі. А вивідати, що у Риб на душі дуже непросто! Ускладнює ситуацію ще й те, що Риби дуже часто тягнуться до протилежностей. І вони стають для них згубними, розкриваючи всі найгірші якості. До речі, це ще й найслабший знак в плані залежності від шкідливих звичок! Саме в них Риби і шукають розраду.

Ах так, ще у мами на ручках. При цьому якщо чоловік Риба чогось хоче, йому треба дати все в цю ж хвилину. Та й взагалі, щоб бути хорошою дружиною для такого чоловіка, потрібно в першу чергу бути йому матусею. Саме турботливою і в міру суворою мамою, яка і батогом, і пряником буде виховувати. Але давити на Рибок не можна! Їм потрібна сильна, але неймовірно ніжна жінка, яка буде самостійною, але при цьому стане показувати, як вона потребує свого чоловіка!

11 місце зайняв чоловік-Фігаро або Близнюки

В принципі, Близнюків можна ставити на шальки терезів разом з Рибами. Але це їх повна протилежність. Це харизматичні ловеласи, що завжди знаходяться в центрі подій і в оточенні інших жінок. А фліртувати Близнюки люблять і вміють. Саме до цього треба бути готовою. Тим більше, також вони дуже волелюбні, а жінці не варто сунутися в особистий простір свого чоловіка. Ревнувати і переживати, що чоловік зрадить не варто. Якщо чоловік Близнюк знайде свій ідеал, то ніколи не піде на це, а якщо не знайде… то у зраді нічого поганого не бачить.

Якщо ви в ролі супутника життя хочете бачите турботливого, сімейного чоловіка і годувальника сім’ї, то вам варто обходити стороною чоловіків Близнюків. Такий чоловік начебто і є, а ніби його й немає. Причому він з’являється саме тоді, коли це потрібно тільки йому. Адже це великі егоїсти, що звикли жити тільки для себе. Жінці варто заздалегідь запастися терпінням — Близнюків потрібно постійно нахвалювати і підбадьорювати, щоб підтримувати впевненість у собі. У якомусь роді, дружина повинна стати другою мамою для нього і дружньою опорою.

У сімейному плані чоловік Близнюк веде себе в якійсь мірі «по-котячому» — він шалено любить ласку і тепло, але час від часу полюбляє гуляти «сам по собі». Він не настільки хороший батько, але діти його люблять за безвідмовність. І головний мінус – це непостійність! З одного боку, це розбавити нудну рутину життя, а з іншого – навіть після слів «люблю» розслаблятися не можна! Його думка змінюється з блискавичною швидкістю. Йому підійде тільки така ж незалежна жінка, що не буде обмежувати якимись рамками або боятися проводити час порізно.

10 місце – веселе, але нестабільне життя з Водолієм

Надає перевагу вільним стосункам, намагається уникати прихильності і самого весілля, хоча і буде забезпечувати вас матеріально. Але через відсутність любові до грошей вони рідко бувають багатими. Тому меркантильності в жінках не терпить. В якійсь мірі нагадує чистий аркуш, з якого можна зробити прекрасного чоловіка. А щоб завоювати і утримати такого чоловіка, його необхідно постійно дивувати і вражати. Чоловік Водолій любить дбайливих, але в той же час самостійних і незалежних жінок. Іншими словами – дружині Водолія необхідно постійно змінювати ролі друга, коханки і мудрого порадника.

При цьому будь-які спроби змінити або підлаштувати під себе закінчуються крахом і втечею Водолія. Оскільки ніяких рамок він не терпить! Цей знак також не любить вирішувати життєві проблеми, тому дружина повинна більшою мірою розраховувати на себе. Хоча як один Водолій зможе вислухати і підтримати, а також розвеселити. Ні, він навіть зможе помити лоток кота чи буде виносити сміття, але не чекайте від нього великих подвигів або великої зарплати.

Водолії досить мрійливі і в якійсь мірі живуть у своєму світі, тому майбутній дружині потрібно бути готовою до несподіваних поворотів і сюрпризів. Такий чоловік може різко прийняти рішення вступити в шлюб і також швидко розлучитися. Стабільності такий чоловік точно не запропонує, так і вимагати натомість її не буде. Взагалі це найбільш невибагливий знак у будь-яких питаннях. Якщо ви чекаєте, що ваш чоловік покірно буде приходити з роботи додому, то це точно не про Водолія. Такі чоловіки до самої старості будуть неймовірно товариські і в якійсь мірі несерйозні. А на першому місці у них завжди будуть стояти друзі!

9 місце належить непостійним і оптимістичним Стрільцям

Стрілець далеко не романтик, це брутальний і імпульсивний чоловік, який саме цим і приваблює протилежну стать. А також не можна упустити ще і його величезний, просто невичерпний оптимізм і почуття гумору. Його головні переваги – це чесність і прямота, іноді навіть надмірна. Він може бути ідеальним чоловіком і турботливим батьком, але його особистість, духовне зростання, а також дружба завжди будуть на першому місці. Тому і дружина повинна стати для нього в першу чергу вірним товаришем, що не буде вимагати серенади під вікном і інших непотрібних, на його думку, атрибутів романтики.

Сімейне життя з таким чоловіком аж ніяк не буде спокійним і розміреним. Адже він ніколи і ні заради кого не зміниться! До речі, він навіть не визнає своїх помилок! Найчастіше такі чоловіки ведуть активний спосіб життя. Звичайно, від тихої гавані він буде в захваті, але від своїх звичок не відмовиться. Якщо жінка шукає щирої людини, то Стрілець – це ідеальний чоловік. Він завжди говорить правду в очі, навіть якщо вона неприємна.

Причому головні неприємні моменти – це зради. За статистикою саме чоловіки-Стрільці найчастіше зраджують своїм дружинам і навіть не приховують цього. Але також вони дуже швидко втомлюються від сімейної рутини, тому йдуть на пошуки гострих відчуттів, навіть якщо вони в іншому ліжку. Щоб стати ідеальною дружиною для Стрільця, необхідно розділяти всі його поняття й переконання. Але найголовніший секрет – це довіра. Якщо дружина не буде його заганяти в рамки і дико ревнувати, то заради неї він не зможе відмовитися від інших прекрасних дам.

8 місце займає харизма і впевненість Скорпіона

Чоловік Скорпіон по своїй натурі тиран. Існує тільки дві думки: його і неправильна. Якщо дружина робить не так, як він хоче, Скорпіон влаштує їй незабутні дні, а от дружині з правильною думкою – справжній рай на Землі. Як варіант, можна взагалі не мати своєї думки, просто красиво розповідати і з усім погоджуватися. Але є і зворотна сторона медалі – Скорпіон не любить брехню. На його думку, це велика зрада, яку він ніколи не пробачить. До речі, про прощення – поки чоловік Скорпіон не помститься, він не заспокоїться. А мстити він може довго і болісно. Зате завжди говорить правду і свою думку.

Такий чоловік ніколи не одружується за розрахунком, а лише за справжнім коханням, адже свобода Скорпіона не продається. Для своєї обраниці він гори зверне, і дістане зірку з неба. Чоловікові Скорпіону приносить задоволення радувати свою дружину. Дітей він шалено любить і ставиться до них відповідально. Але зважитися завести потомство для Скорпіона складно — тільки після того, як сам міцно стоятиме на ногах. При цьому він завжди, при будь-яких проханнях і сльозах залишається непохитним і вірним своїм принципам. До речі, жінка ніколи не повинна зазіхати на місце лідера або його авторитет. Але при цьому йому потрібна принципова дружина, яка не буде брехати або літати в хмарах.

Чоловіки Скорпіони найревнивіші з усіх знаків, але на порожньому місці сварки шукати точно не буде. Кохана для Скорпіона – це центр Всесвіту, тому щоб стати хорошою дружиною для такого чоловіка і зберегти шлюб, необхідно відповідати йому взаємністю. Як тільки ваш партнер помітить, що почуття починають згасати, він починає рвати і метати все на своєму шляху. При цьому він інтуїтивно відчуває обман і зраду. Цьому причина надмірна настороженість. Але ось серед пристрасних і вірних коханців йому не буде рівних.

7 місце – романтичний, але вкрай вразливий Рак

Перше враження – це ввічливий і добре вихований джентльмен. Такі чоловіки в буквальному сенсі просто створені для спокійного і розміреного сімейного життя. Якщо у вас вийде закохати в себе Рака, то будете купатися в турботі і захопленні все спільне життя. На першому місці після весілля – це дружина і діти. До речі, дітей Рак дуже любить і частенько балує. Але, на жаль, такі манери він виявляє виключно на людях. У повсякденному житті, це гарбуз на дивані, дивиться телевізор і п’є пиво.

Головна умова довгого і щасливого спільного життя з Раком — ніколи його не висміювати і не критикувати. Такі чоловіки дуже ранимі, і навіть незначна насмішка або неправильний погляд може назавжди зіпсувати відносини. Він дуже все приймає близько до серця, але ініціатором розлучення буває вкрай рідко. Якщо частенько пиляти чоловіка Рака, то або він почне шукати розради на стороні, або ж прикладатися до пляшки.

До речі, про походи наліво – Рак любить це робити, оскільки просто любить увагу жіночої статі до себе, але настільки вміло це приховує, що дружина для розкриття істини повинна перетворитися в детектива. Може добитися великих кар’єрних висот, добре забезпечуючи сім’ю, але для цього йому потрібна жінка, що буде в нього вірити і невичерпно надихати на подвиги. Адже сам по собі Рак трохи пасивний і сильно залежить від настрою. Але зате любити Рак буде, як справжній романтик.

6 місце відвоював Овен

Чоловік Овен – це кам’яна фортеця. Він же і мисливець, і вірний друг і партнер, і затятий захисник. Але характер у нього, м’яко кажучи, не подарунок. Такий чоловік досить вимогливий до своєї обраниці і дуже ревнивий, аж до того, що може зажадати звітності. Брехню Овен не терпить, навіть найневинніша помилка з боку дружини може призвести до довгої сварки між подружжям. Тим більше спокійною і терплячою вдачею Овен не виділяється. А сваритися з ними – це марна трата часу, адже що-небудь довести Овну просто неможливо!

Жінку вибирає поступливу і домашню. Адже все, що йому треба – це повага та любов. А все інше Овен дасть сам. Незважаючи на складність характеру, такий чоловік в житті не сяде вам на шию. Та й одружується тільки по любові, але ніяк не з розрахунку. До речі, Овни вважаються найвірнішими чоловіками серед усіх знаків зодіаку. Але його жінка повинна бути відповідною. При цьому в ній також має бути закладений невичерпний вогонь енергії, інакше вона не зможе встигнути за чоловіком.

Але також складність полягає в наступному – слабохарактерна жінка просто не зможе жити з таким чоловіком. Ну а сильна дама ні в якому разі не повинна претендувати на місце лідера – він домінант у всіх відносинах! І ще варто відзначити, що побутові питання – це не його коник. Точніше, саме в цьому Овен безсилий. Тому залишати його вдома, та ще й з дітьми можна тільки з повним холодильником їжі і, бажано, під наглядом няні.

На 5 місці казкова нестабільність з Терезами

Чоловік Терези – тонка і творча особистість, у нього природжена тяга до всього прекрасного. Тому всіма способами прикрашає сімейне життя, красиво доглядає і пестить свою обраницю. Правда, на серйозний крок вирішується довго через свою природну нерішучість. Також він вміє створити в будинку затишок і відповідально ставитися до гостей. Але з мінусів тільки небажання допомагати по дому, навіть банально виносячи сміття.

Чоловіки, народжені під цим знаком зодіаку — володарі прекрасного почуття гумору і дипломатичного розуму. А любов і сім’я для них – найбільш важлива складова в житті. Посваритися з ним практично неможливо, завдяки їхньому вмінню згладжувати всі гострі кути. Але це справа не тільки порівняно легкого характеру, скільки небажання вступати в конфлікти. Адже від складних і емоційних відносин Терези швидко втомлюються.

У супутниці вибирає собі сильну і незалежну жінку, бо часто пускає ситуацію на самоплив і просто пливе за течією. Час від часу чоловіка-Терези необхідно залишати наодинці зі своїми думками, особливо якщо ви не поділяєте його творчі інтереси. В іншому випадку він буде заглядатися на бік. Також Терези володіють дуже мінливим характером, тому дружина повинна спокійно ставитися до змін в настрої і непомітно підказати правильне рішення.

4 місце — впертий, але надійний Телець

Чоловіки, народжені під цим знаком зодіаку, володіють неймовірним шармом, вони чудово вміють закрутити голову будь-якій жінці. Також з Тельцями можна побудувати найбільш стабільні відносини. Одружується такий чоловік, попередньо обдумавши все до дрібниць, так і в дружини вибирає тільки надійних жінок. Та що там, якщо він вже з вами, значить ретельно все зважив. Оскільки довго ходити і придивлятися — це саме їх методика. Причому в цьому випадку почуття не мають значення, головне — щоб дівчина була господарська і спокійна.

Чоловік Телець не виносить «спалахів» пристрасті, скандалів та інших сюрпризів. Розлучаються Тельці вкрай рідко, але якщо його щось не влаштовує після весілля, він може з легкістю розлучитися, відмовившись від своїх принципів. Не можна не згадати, що саме Телець гідний звання найнадійніший! Якщо він щось вирішив, то неодмінно це зробить, а результат не потребує перевірки якості.

До речі, зради – це не про Тельця, оскільки будь-які зради йому не за смаком. Але не дай Бог, ви подивитесь в бік іншого чоловіка. Телець у гніві може стати гірше будь-якого Скорпіона, якщо справа стосується ревнощів. Адже сім’я повинна бути завжди на першому місці у обох з подружжя. Саме з цим чоловіком дружині не треба буде ходити на роботу, щоб прогодувати сім’ю – це приземлений чоловік типових стереотипів. Але він любить смачно поїсти! З недоліків варто виділити лише відсутність романтики і деколи навіть зайву практичність!

3 місце належить Дівам

Чоловіки Діви – справжні романтики. Але трохи стримано це висловлюють. І в дружини шукають собі подібних – прагматичних, надійних і тих, хто хоче побудувати міцні тривалі стосунки. Хоча часом можуть зробити вибір через жалість. Цей знак вважається найбільш відповідальним і не надто вимогливим. Але також його можна назвати і найбільш стриманим, він деколи може здатися навіть холодним і безпристрасним. Це не зовсім так, просто Діва не любить гучних або сентиментальних ситуацій в принципі.

Адже чоловік Діва керується більше розумом, а не почуттями. Для нього має величезне значення сім’я та шлюб, тому перш ніж одружитися, він обміркує своє рішення кілька разів. Такий чоловік дійсно буде піклуватися про комфорт і достаток своєї сім’ї, але при цьому його не можна назвати щедрим. Хоча тут не стільки жадібність, а продуманість і розважливість характеру. Діва дуже любить порядок у всіх аспектах, і в фінансах також. Тому у нього завжди є рахунок для перестраховки. З недоліків – якщо бюджет сім’ї не дозволить, то витрати на задоволення скасовуються. Дружині допомагають у всіх побутових питаннях, і у вихованні дітей.

Такі чоловіки зраджують вкрай рідко. Знову ж таки, через природну правильність. Але жінка повинна бути уважною до себе – він не терпить вульгарності або нестриманої поведінки. При цьому Діва може довго пам’ятати навіть найдетальніші ваші помилки, якщо ви не знайдете до нього підхід. А полягає він в увазі й турботі. Влаштовувати сварки або проявляти агресію Діва ніколи не стане – він готовий йти на компроміс, намагаючись максимально ідеалізувати відносини.

2 місце коронує Лев

Незважаючи на репутацію самолюбних чоловіків, Лев дуже вірний, добрий і щедрий партнер. Це лідери за природою, тому якщо вас тішить думка, що чоловік на себе бере головну роль у відносинах, Лев – це найкращий варіант. Він прекрасний сім’янин, шалено любить дітей, і легко з ними ладнає. При цьому ще є неймовірно ніжною і пристрасною натурою. На зраду йдуть рідко через природне благородство. Але таке буває при розчаруванні в партнерці.

Чоловіки цього знаку володіють виключно вишуканим смаком, тому якщо Лев поклав на вас око, то це вже можна вважати компліментом. Але це стосується всіх аспектів, тому Лев любить жити красиво. Він вміє заводити корисні знайомства, що сприятливо відбивається на будь-яких аспектах життя, в тому числі і на матеріальному становищі сім’ї. Але є і в цьому знаку якийсь підступ – дружина повинна його спокійно і непомітно спрямовувати в потрібну сторону, оскільки головний недолік Лева – це лінь!

Лев потребує постійної підтримки і захоплення з боку дружини. При цьому від критики варто зовсім відмовитися! Він може і не образитися, але з часом просто втратить до вас інтерес. Також біля себе хоче бачити красиву і чарівну жінку, яка буде доповнювати його статус. Але щоб зберегти відносини з харизматичним Левом, жінці доведеться навчитися читати його думки, тому що розповідати і ділитися «наболілим» Лев точно не стане.

1 місце — Козеріг

Це прагматичний і серйозний чоловік, який шукає стабільності і надійності у відносинах. Чоловік Козеріг – найбільш відповідальний чоловік! Матеріальну сторону завжди бере на себе, тому нерідко поруч з ним можна відчути себе розпещеною принцесою. Йому потрібна дівчина з легким і веселим характером, яка буде доповнювати і виводити свого чоловіка з рутинного життя. Істерики, скандали та інші «сюрпризи» Козероги не виносять. Тому побудувати міцні стосунки з такою людиною можна тільки будучи зрілою особистістю, і мова йде далеко не про вік.

Чоловік Козеріг, на відміну від інших знаків зодіаку, цінує сімейний бізнес. Тому він не проти відкрити справу зі своєю дружиною. І навіть буде відчувати ще більший зв’язок з нею, працюючи поруч. Але в будь-якому випадку, між партнерами не повинно виникати конкуренції і боротьби за владу. Чоловік Козеріг повинен відчувати свою перевагу і бути главою сім’ї. Також ніколи не забувайте – Козероги дуже ревниві. А на цьому ґрунті стають підозрілими.

Козеріг – прекрасний сім’янин, він шалено любить дітей, і часто вони відповідають взаємністю. Дружину собі вибирає з обережністю, розглядаючи свою обраницю як потенційну маму, адже продовження роду для Козерога має величезне значення. Та й взагалі, вона повинна відповідати всім потрібним, на його думку, критеріями.

Це чесний і вірний супутник, який завжди зможе підтримати свою другу половинку. З мінусів – відсутність пристрасті і романтики. Ну і звичайно ж – затягнути Козерога в ВРАЦС дуже важко!

You cannot copy content of this page