fbpx

Неприємно здивувала: стало відомо хто покинув проект “Від пацанки до панянки-3” (фото)

У середу, 4 квітня, на Новому каналі вийшов сьомий випуск третього сезону проекту “Від пацанки до панянки”.

Після декількох тижнів у реабілітаційному центрі на проект повернули Вероніку “Рожеву”. “Обозреватель” пропонує дізнатися, як це відбувалося і чим обернулося її повернення на шоу.

Нагадаємо, що у Школі панянок Вероніка пробула всього перші три дні. Потім її на кілька тижнів відправили на лікування від нaркoтичної залeжності у реабілітаційний центр.

“Я вдячна Ользі Фреймут, що відправила мене в центр. Вона сказала мені в той день, що я не повинна здаватися, а повинна бути сильною; що повинна ставити цілі та йти до них. Це, мабуть, була найкраща порада, яку я запам’ятала”, – зізналася Вероніка.

Однак після повернення на проект Вероніка не змогла впоратися з першим же випробуванням. Пацанка навідріз відмовилася кататися на конях, пояснивши це болем у спині.

“Вероніка неприємно здивувала. Я приїжджав до неї у клініку. Вона була так зворушена! Виражала бажання повернутися в школу та перемогти. Я не розумію, що змінилося на випробуванні, чому вона не тільки підвела себе, а й фактично підставила команду. Особисто для мене не зрозуміло, як можна відмовитися від чогось, навіть не спробувавши”, – зізнався заступник директора Андрій Бурлуцький.

Читайте також: “ПОМОЛОДШАВ НА 15 РОКІВ”: ШАНУВАЛЬНИКИ НЕ ВПІЗНАЛИ СЕРГІЯ БАБКІНА ЧЕРЕЗ КАРДИНАЛЬНУ ЗМІНУ ІМІДЖУ

Через безініціативність і відмову брати участь у випробуваннях викладачі були змушені попрощатися з Веронікою.

Але навіть за такий короткий час у Школі, каже пацанка, вона, все ж, дечому навчилася.

“Зараз я взагалі не вживаю ні нaркoтиків, ні aлкoголю, кинула пuти енeргeтики. Кардинально змінила свій стиль. У моєму гардеробі тепер багато суконь міді, спідниць. Я сама почала шити та продавати одяг. Хочу розвинути свій бізнес у Польщі. А ще я відпустила волосся”, – говорить дівчина.

You cannot copy content of this page