fbpx

Несподівано – на росТБ стало менше військових репортажів. Центр протидії дезінформації назвав причини

Про те, що в ефірах федеральних телеканалів росії стало менше репортажів, відзнятих військовими кореспондентами з передової, першими звернули експерти при РНБО.

Російська пропаганда щодня дія за принципом «ні хвилини без України». А що вже творилося на початку війни – ефір постійно накачували сюжетами про російську армію. На сьогодні, переважна більшість таких публікацій є калькою офіційних пропагандистських матеріалів про успіхи окупантів.

Центр протидії дезінформації пише, що цьому є кілька пояснень.

«Крім версій про можливий перепочинок пропагандистів перед початком чергової наступальної активності, або втоми населення від військових новин і переходом на внутрішню соціальну тематику, це, зокрема, може свідчити про:

• мало приводів для оптимістичних сюжетів замість декларованих швидких перемог;

• посилення цензури публікації власних коментарів військкорів через їхнє неодноразове наведення ударів ЗСУ на позиції окупантів;

• послаблення ідеологічного штурму для подальшого корегування цілей війни, оскільки радикальні прихильники війни в разі негативного для рф сценарію стануть головною загрозою режиму», – впевнені у Центрі, передає УНІАН.

Фото: volyn24.com.

06/25/2022

You cannot copy content of this page