fbpx
Історії з життя
— Ну зрадив то й зрадив. Тобі, що шкода? Чи він після того до тебе по іншому ставитись почав? Ой можна подумати це має хоч якесь відношення до ваших з ним стосунків. Заміж він тобі запропонував? Живе він з тобою? Це означає, що ти для нього еталон, єдина і неповторна. А все інше просто спорт, аби форму не втрачати і вогник в очах не згас

Уявіть ситуацію: через два тижні у вас захист диплома і ще через три весілля. Все це саме по собі трохи вводить з рівноваги. Але тут, в один прекрасний день, ви випадково підслухали розмову вашого нареченого по телефону з іншою дівчиною. І фрази, які не залишають сумнівів в тому, що відбувається.

— Якщо я піду зараз, ми будемо разом?

Земля пішла з-під ніг, світ перевернувся, в очах стали сльози. В такому стані я почала швиденько пакувати сумки з його речами. Виправдань я його слухати не хотіла, я і так вже досить наслухалася. Згадала його раптові затримки на роботі в цьому місяці і все стало ясніше ясного.

Ревіла я добу, ні з ким не розмовляла й не поділилася тим, що сталося. Зрозуміла що кохаю його до безтями і готова простити будь що, аби лиш був поруч зі мною.

П’ять років минуло. Ми в шлюбі і він офіційно мій. Але… Кожні пів року у нього нова пасія і нова “любов”. Я закриваю очі і вдаю, що нічого не знаю. Скоро з’явиться наша третя дитина і я щиро надіюсь, що після цього він нарешті вгамується. Адже я щоразу дуже і дуже переймаюсь, що нова дівчина зможе зацікавити його настільки, що він забуде про мене.

Все згадую слова своєї подруги після того, як я в сльозах перед весіллям прибігла до неї:

— Ну зрадив то й зрадив. Тобі, що шкода? Чи він після того до тебе по іншому ставитись почав? Ой можна подумати це має хоч якесь відношення до ваших з ним стосунків. Заміж він тобі запропонував? Живе він з тобою? Це означає, що ти для нього еталон, єдина і неповторна. А все інше просто спорт, аби форму не втрачати і вогник в очах не згасав.

Чомусь я сумніватись у її словах починаю. Хоча й розумію, що вона права на всі сто.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page