fbpx
Події
Обов’язкова евакуація може торкнутись не лише жителів Донеччини. Ірина Верещук назвала ще три області жителі яких, можуть бути на черзі

Нещодавно стало відомо жителів яких регіонів може торкнутись обов’язкова евакуація і чому. Подробиці читайте у матеріалі.

Так, обов’язкова евакуація може торкнутись жителів частини Запорізької, Херсонської та Харківської областей.

Відповідну інформацію повідомила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Цитуємо:

“Триває обов’язкова евакуація з Донецької області. Вона проводиться вперше і вона поки єдина. Але наші прогнози та наш аналіз вказує на те, що вона продовжуватиметься і в інших регіонах.

Ми бачимо зараз ситуацію, що погіршується. А з настанням осінньо-зимового опалювального періоду точно погіршиться, а надання тепла через тепломережі буде значно ускладнене”.

Також Ірина Верещук додала, що об’єкти, які забезпечують теплопостачання та комунікації, швидше за все, стануть цілями для ворога.

“Ми розуміємо, що не всі з них вдасться відремонтувати. І розуміємо, що частина міст та сіл, наприклад, Запорізької, Херсонської, Харківської областей може залишитись без засобів для існування, тепла, що найголовніше, і без світла, що також важливо, – пояснила міністерка”.

13,08,2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел.

You cannot copy content of this page