fbpx
Без категорії
Одного разу дуже позитивну річ сказав вельми мудрий психолог одній дамі, яка гірко перераховувала, чого у неї немає

Мені ось один психолог дуже сподобався. Вельми цікаву річ сказав він одній жінці, що гірко перераховувала, чого у неї немає.

Справжніх друзів немає. Доброї зарплати немає. Машини пристойної немає. Квартири гідної немає. Молодості вже немає. І надії немає все це отримати коли-небудь.

І повненький такий, приємний, психолог з борідкою поправив окуляри та сказав лагідно: звичайно, у вас багато чого немає. І це список можна продовжити. Важкої нeвилiковної хвоpоби немає. Боргів мільйонних немає. Відповідальності за когось немає: за хвоpого родича або недоумкуватого діда. Горба немає. І iнвалiдності немає. Дуже багато чого у вас немає.

І, якщо записати, чого у вас немає, то настрій покращується відразу. І надія з’явиться, що цього не тільки немає, але і не буде. І жінка задумалася, подумки порахувала і посміхнулася. Так що у нас багато чого немає. І не треба.

А все інше можна заробити, поліпшити, отримати в подарунок або просто обійтися тимчасово; нічого страшного. Головне – бути живим і здоровим. І щоб близькі були живі та здорові. І поганого не було. І це – вже добре. З цього і почнемо, як то кажуть, перерахування того, чого у нас немає…

Автор – Анна Кіp’янова(психолог)

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook