fbpx
Без категорії
Оксана прийшла на роботу в дорогих прикрасах, наростила собі довге волосся. Ми запитали звідки, але вона не відповіла. Чомусь ми вирішили, що у неї з’явився багатий шaнувальник. З настанням зими вона була одягнена в красиву шубку з натурального хутра, дорогі зимові чоботи і тепер їздила на таксі. Мені теж захотілося потрапити на цей тpенінг

У нас на роботі є дівчина Оксана. Наче дівчина не дуpна, симпатична. Але в особистому житті не щаслива. Скільки її знала, то всі її відносини закінчувалися провалом.

Оксана через те, що у неї не складалося з чоловіками – переживала. Але нічого зробити не могла. Хоча дівчина вона була чудова, дуже домашня, господарська. Але мабуть ті кого вона зустрічала, шукали інший тип жінок.

Тут їй попалася реклама тpенінгу. Після нього обiцяли, що жiнки 100% знаходять свого чoловіка і виходять заміж. Оксана тут же записалася, відклала на нього всю зарплату і позичила у нас – коштував він не мало.

А далі почалися зміни. Хоча спочатку нам здавалося, що все йде в потрібному руслі. Оксана покращала – змінила гардероб, почала цікаво фарбуватися. Стала загадково. і мовчазною.

Потім прийшла на роботу в дорогих прикрасах, наростила собі довге волосся. Ми запитали звідки, але вона не відповіла. Чомусь ми вирішили, що у неї з’явився багатий шанувальник.

З настанням зими вона була одягнена в красиву шубку з натурального хутра, дорогі зимові чоботи і тепер їздила на таксі. Мені теж захотілося потрапити на цей тpенінг.

Обідати з нами в їдальню колега більше не ходила. Якось наш бухгалтер повідав нам, що періодично проходить повз дорого ресторану, коли тягне документи в податкову в обідню перерву і бачить там Оксану. Вона сумно колупає салат сидячи поруч з великим панорамним вікном ресторану. Бачив він її кілька раз, але сиділа вона завжди одна.

Але незабаром Оксана почала знову ходити з нами в їдальню, але сиділа окремо від нас і більше з нами не спілкувалася. Їздити вона також стала на громадському транспорті, а через деякий час запропонували купити в неї шубу:

-Що, за кілька місяців така шубка набридла? – поцікавилася одна з дівчат.

Далі Оксана ридаючи розповіла нам про тренінг, який вона пройшла. Її переконували, що їй потрібні зміни. При тому, що якщо спочатку це були досить бюджетні коригування, то потім її стали переконувати, що справжня жінка повинна носити золото, хутро та обідати тільки в ресторанах.

На заперечення Оксани, що грошей у неї немає – їй говорили, що потрібно позичити, оформити кредит, але виконати рекомендації. Інакше жених не світить. А ось якщо зробити все, як вони скажуть, то вона відразу знайде багатого чoловіка і він швиденько закриє всі її борги. Як її вмовити на таке я не знаю, як правило вона дуже тверезо міркувала.

Спочатку брала кредити, кредитні картки. Коли перестали давати, то вирішила закласти квартиру. Вона сліпо вірила, що це всього на місяць. Адже зараз вона пройде останній курс тренінгу, удосконалить себе, а потім багатий принц виплатить всі борги у відвезе її на їх власний острів.

Звичайно принца вона не знайшла, а от борги потрібно було виплачувати. Її зарплати не вистачало і на 1/3 по платежах, а ще потрібно було на щось жити. Вона намагалася cкандалити з організаторами курсу, але ті лише говорили, що вона просто не виконувала їх рекомендації. Потім, як виявилося, що у цих організаторів не було навіть освіти вищої.

Оксана продавала речі, прикраси, але це були суми далекі від тих, що спочатку вона витратила на ці речі. Багато у неї йшло свого часу на таксі, на обіди, на косметику і т.п. А ці гроші навіть і частково вже було не повернути.

Читайте також: Тремтячимим пальцями стала рахувати долари. О, Боже, який сором! Вона ладна крізь землю провалитися! А гріх який неспасенний вона вчинила! Ось чому брат такий понурий був останнім часом. І так холодно попрощався з нею

В кінцевому підсумку Оксана втратила квартиру. Ми з дівчатами їй особливо допомогти не могли. Скинулися хто скільки зміг, але це була крапля в морі. Зараз Оксана живе в орендованій квартирі і більше не вірить в принців і весілля. Все що у неї залишилося – це шуба, так і не змогла вона знайти покупця на неї. Виходить квартиру на шубу поміняла.

За матеріалами.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page