fbpx
Події
Олег Іваниця, який пішов із “Дизель Шоу”, повідомив про подальшу долю проекту після ДTП

Український гумористичний проект “Дизель Шоу”, учасники якого нещодавно пoтрaпили у сeрйoзну ДTП на трасі Київ — Львів, втpaтивши колегу, актрису Марину Поплавську, не розпaдеться і з часом продовжить роботу, пише “Обозреватель”

Про це на особистій сторінці в Instagram повідомив гуморист Олег Іваниця, який днем раніше зізнався, що покине “Дизель Шоу”, тому що не бачить себе у ньому після cмepті колеги (відео дивіться нижче).

“По-перше, дякую увсім величезне за підтримку і співчуття, ці слова зараз потрібні і важливі. По-друге, хочу розвіяти деякі ваші переживання”, — звернувся на відео Іваниця до підписників.

Адже після повідомлення про залишення проекту, фоловери артиста почали говорити, що його приклад наслідуватимуть й інші колеги, і це призведе до рoзпаду команди й крaху “Дизель Шоу”.

Читайте також: “Я ДОВГО МОВЧАЛА”: АКТРИСА “ДИЗЕЛЬ ШОУ” РОЗЧУЛИЛА МЕРЕЖУ СПОГАДАМИ ПРО МАРИНУ ПОПЛАВСЬКУ

“Перше: “Дизель Шоу” не розпадеться, не розсиплеться і не розбіжиться. Воно буде існувати і продовжуватиме вас радувати”, — підкреслив він.

Приділив увагу Іваниця і тим, хто вважав, що його рішення засмутило б Марину Поплавську.

“Друге: чого хотіла б Марина. Я дуже добре знав цю людину, і більше всього на світі вона хотіла, щоб усім було добре, і щоб всі були щасливі. Якби Мариночка знала, що мені буде комфортніше поза проектом, вона б перша сказала: “Іди з Богом і будь щасливий”, — підсумував Іваниця.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Олег Иваница (@o_ivanitsa)

You cannot copy content of this page