fbpx

Олена Зеленська розповіла як вона і діти чекаю закінчення війни

Дружина президента Олена Зеленська розповіла в ефірі телемарафону “ТСН”, що вона, як і всі жінки України чекає, коли закінчиться війна і їхня родина возз’єднається.

“Усе так само: вечері по телефону, іноді обіди разом, коли я можу бути тут. З дітьми він так само не бачиться, тому казати, що наша родина возз’єдналася, теж поки зарано.

Ми, так само, як і всі інші, чекаємо, коли закінчиться війна і ми зможемо жити нормальним життям. Я, як ніхто, розумію всіх жінок і чоловіків, які зараз у розлуці. Ми так само. У нас нічого не змінилося”, – поділилася вона.

“Усі переживають, і він переживає, і діти переживають. Не вистачає спілкування. Вже можна поговорити телефоном, і ми постійно це робимо, кожного дня. Але синові потрібен тато, щоби погратися, посидіти в нього на колінках. Доньці потрібен тато, щоби поговорити про свої дівочі справи, про свої плани на майбутнє.

Вона переходить до дорослого життя, їй потрібні ці розмови, а цього, на жаль, немає. Ми дуже сподіваємося, що вони витримають цей період без змін для своєї психіки в тому числі”, – додала перша леді.

Фото: ukrainci.com.ua.

07/09/2022

You cannot copy content of this page