fbpx
Історії з життя
Омріяне весілля наближалося. Все складалося чудово. Поки Олі напередодні щасливого дня не приснився дивний сон. – Може перенести весілля? Якось мені неспокійно, – стала вмовляти Ольга, – раптом сон віщий?

Ця історія реально трапилася з моєю подругою Олею. Чотири роки тому вона познайомилася з молодим хлопцем, в якого закохалася з першого погляду. Через тиждень почали жити разом.

Подруга була шалено закохана і буквально сяяла від щастя. Через місяць хлопець освідчився їй, Оля одразу ж погодилася. Батькам дівчини майбутній зять сподобався відразу – веселий, товариський, має добре оплачувану роботу, любить їх дочку. Мрія, та й годі.

Почалася підготовка до весілля. Приємні клопоти, але й затратні. Треба і про банкетний зал потурбуватися, і про святкове меню, скласти список гостей, придбати весільне вбрання нареченій і так далі.

Омріяне весілля наближалося. Все складалося чудово. Поки Олі напередодні щасливого дня не приснився дивний сон.

Вранці розповіла, не стримуючи сліз: «Мені наснилося, що ми їдемо з РАЦСу і машина впала в річку з моста».

– Не плач, доню, – заспокоювали батьки, – це всього лиш сон. Ти просто перехвилювалася.

– Може перенести весілля? Якось мені неспокійно, – стала вмовляти Ольга, – раптом сон віщий?

Але родичі змогли переконати її, що все це нісенітниця, і не треба себе накручувати.

Якби вони знали, що трапиться.

Після розпису весільний кортеж вирушив до ресторану. Під’їхали до мосту. Несподівано машина, в якій були наречений з нареченою, втpачає упpавлiння і пaдaє в річку. Олі з чоловіком не cтало. Водієві вдалося виплисти. Як він розповів, машина несподівано перестала йому підкорятися, і він не зміг впоратися з кеpмом.

Читайте також: Оксана радісно вибігла з хати й застигла: з машини вийшли незнайомі їй хлопці. Мама обняла дочку і відвела її трохи вбік: – Це Андрійко. Або ти виходиш за нього, а потім ви розлучаєтеся, або сором і поговір переслідуватимуть тебе все життя. Вибирай

Вночі після похoрону дівчина приснилася матері і сказала: «Я ж казала перенести весілля. Хоча тепер ми разом навіки».

Батьки досі не можуть пробачити собі, що не послухали дочку.

За матеріалами – Головні Новини.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook