fbpx
Події
Ось воно, наше покоління, що зросло у незалежній Україні! Гордість нашої нації! Савелій Федан підкорив Х-Фактор і почув 4 «Так»(відео)

Настя Каменських зізналася, що виступ хлопця викликав у неї мурашки. 16-річний учень військового ліцею з Енергодара Савелій Федан пройшов відбірковий тур на шоу «Х-фактор», пише СТБ.

Енергодарець зачитав реп власного авторства, який не залишив байдужими нікого і суддів.

Савелій Федан — патріот. У 12 років хлопець утік в зону АTО, щоб виступити перед нашими бiйцями. Тепер юнак прийшов розкрити свій головний посил зі сцени «Х-фактор»-9 на всю Україну.

Савелій Федан з міста Енергодар вчиться у військовому ліцеї, поєднуючи творчість і покликання. Тексти своїх пісень школяр пише самостійно. У 12 років юнак втік в зону АTО, щоб виступити перед нашими бійцями.

Читайте також: Дружина Dzidzio потайки від чоловіка прийшла на кастинг “Х-фактор” (відео)

«Найстрашнішим була не збpoя, а побачити післявoєнну розруху. За допомогою «Х-фактор»-9 я хочу розкрити свій головний посил — допомагати ближньому, впливати на ситуацію в країні, боротися за свої права і незалежність», — розповідає хлопець.

З авторською піснею «Україна» Савелій викликав гаму емоцій у глядачів — від сліз до овацій!

«Сава, мені дуже приємно бачити хлопця, якому лише 16 років. А він вже цікавиться такими серйозними питаннями. Те, що ти говориш, з яким очима — це дуже важливо для нашої країни. Ти можеш бути ким-завгодно. Ти сильна і зріла особистість», — прокоментував Дмитро Шуров.

You cannot copy content of this page