fbpx
Дозвілля
Ось як можна залучити вдачу, гроші і кохання за допомогою звичайної шпильки!

Про ці заговори багато років по тому мені розповіла моя співробітниця, коли я помітила у неї шпильку на внутрішній стороні блузки.

Моя співробітниця була дуже успішною і я вирішила й сама спробувати заради цікавості.

Нічого особливого я від звичайної шпильки не очікувала. Але тим не менше, випадковість це чи скоріше за все ні — але саме з того моменту у мене дуже сильно збільшився дохід.

Звичайно, можна в це не вірити, але спробувати точно варто! Як показав мій досвід-працює незалежно від того, чи вірите чи ні.

У гонитві за добробутом ми часто забуваємо про стародавні, але дієві методи, які здатні наблизити бажане.
За допомогою нескладних заговорів можна залучити вдачу, гроші і любов.

Шпилька — універсальний предмет, що знаходиться в будинку у кожної господині.

З її допомогою можна вберегти себе і свій будинок від негативної енергії, захиститися від приворотів.

Заговори і ритуали на шпильку допоможуть залучити в життя вдачу і благополуччя.

Заговір на залучення вдачі

Опівночі візьміть найменшу шпильку і знайдіть відлюдькувате місце. Покладіть її на чисту серветку і запаліть свічку. Проговоріть слова заговору:

“Маленька шпилька — велике щастя. Заговорюю гострий кінець на удачу, тупий — на позбавлення від проблем. Шпильку з собою ношу, нікому не кажу. Залучаю в життя благополуччя”.

Капніть на неї воском кілька разів і залиште до ранку. Потім приберіть віск, а шпильку приколіть в непомітному місці на одяг.

Заговір на залучення грошей

Вам знадобляться несправжні паперові гроші, роздруковані або придбані в магазині сувенірів. Візьміть шпильку золотого кольору, покладіть її в святу воду на кілька хвилин, а потім проколіть нею максимально можливу кількість купюр. Важливо, щоб шпилька застебнулася. Проговоріть слова ритуалу:

“Шпилька гостра та спритна, грошики знайшла, собі прибрала. Міцно в них вчепилася, до мене з прибутком повернулася”.

Цей амулет, що притягує гроші, необхідно покласти поруч зі справжніми купюрами, щоб енергетика грошей
передавалась талісману.

Його можна носити з собою або покласти в місце, де ви зберігаєте свої заощадження.

Заговір на залучення кохання

З червоної тканини виріжте два сердечка і напишіть на них свої ініціали і ініціали вашого коханого. Якщо такого немає, просто позначте серце ймовірного партнера, написавши “наречений”.

Запаліть червону свічку і поставте її на свої сердечка.

Розкритою шпилькою поводіть над полум’ям свічки, промовляючи заговір:

“Вогонь розгорається яскравий, як літня пора, жаркий. Вселяє в серця кохання щире, чисті почуття. Шпилькою скріплюю, швидкої зустрічі бажаю. Прокинеться симпатія нерозривна, довжиною в життя любов взаємна”.

Скріпіть сердечка неостиглою шпилькою і покладіть на ніч під подушку. Якщо вам присниться добрий сон, очікуйте швидкої зустрічі з коханим. Якщо сновидіння сумбурні, повторіть ритуал через три дні.

Залучати в життя благополуччя можна і за допомогою інших ритуалів, однак пам’ятайте, що користь і заздрість — не найкращі супутники магії.

You cannot copy content of this page