fbpx

П’ять найрозумніших знаків Зодіаку

На думку астрологів знак Зодіаку покровитель впливає на всі сторони життя людини, включаючи інтелект. Видатні астрологи зібрали інформацію про 5 найобдарованіших розумом представників сузір’їв.

Не турбуйтеся, якщо ваш покровитель не потрапив в список найрозумніших знаків Зодіаку. Пам’ятайте, кожне сузір’я має свої плюси і характерні риси, індивідуальні, і не властиві будь-кому іншому. А той же розум можна розвивати постійною старанною працею і навчанням. Головне, розвивайте свій талант, і не слухайте тих, хто каже, що у вас нічого не вийде.

Водолій

Водолії мають фантастичним розумом. Кожен свій життєвий крок вони продумують наперед, немов у шахах, використовуючи найкращі тактики. Вони прекрасно управляють людьми: природжені лідери, і штучні маніпулятори. Водолії без проблем можуть займатися кількома справами одночасно. Примітно і те, що їх інтелект посилено розвивається з самого народження. Для визначення найкращого життєвого шляху, їм потрібен час.

Характерне і вміння швидко і нешкідливо справлятися з будь-якими стресовими ситуаціями, де представники багатьох інших знаків Зодіаку запросто б розгубилися. Крім інтелекту їм притаманний неймовірний спокій і впевненість, завдяки чому Водоліям під силу будь-яка проблема. Тут і проявляється успішність знака. Те, що не може вирішити весь головний офіс робочих, геній-Водолій здатний залагодити однією оригінальною думкою.

Діва

Як і Водолії, Діви завжди розумні не по роках. За цікаву для них справу вони можуть не гаючи часу взятися, і почати її старанно і швидко освоювати. Але тут проявляється і головний мінус Дів – вони імпульсивні. Представники цього сузір’я можуть кинути все що завгодно, і більше ніколи до цього не повертатися, навіть якщо успіх був уже на горизонті.

Діви мають природжену пам’ять, яка розвинена краще, ніж у будь-якого іншого знака. А укупі з блискавичним прийняттям рішень, в навчанні вони не мають рівних суперників. У Дів сильно розвинена емпатія: вони всіх бачать наскрізь. Їх складно обдурити, вони тверезо оцінюють свої сили, роблять точні прогнози шансів на успіх. Діви можуть бути як з гуманітарним складом розуму, так і з математичним, що також підвищує їх успіх в навчанні і творчості.

Стрілець

Стрільці – справжні генії, з безмежним потенціалом розуму. Однак вкрай ліниві, непосидючі люди, які люблять все відкладати на потім. Без цієї вади Стрільці могли б спокійно претендувати на звання найрозумнішого знака Зодіаку.

Вони кмітливі. Також, як Водолії і Діви, мають розвинений розум ще з дитинства, люблять вирішувати складні логічні загадки. Стрільці – справжні лідери, з хорошим почуттям гумору, що говорить про розвиненість інтелекту.

Стрільцям варто пам’ятати, що їм під силу стати найрозумнішим знаком Зодіаку. Їх інтелект викликає захоплення в очах протилежної стaті, а оптимістичність, винахідливість і величезний багаж знань завжди знаходять відгук у будь-якій доброзичливій ​​компанії. Вони, як і Діви, володіють неймовірною дедукцією і інтуїцією, тому їх складно обдурити.

Козероги

Козероги – протилежність Стрільців. Так, вони розумні, як і Стрільці, але посидючіші і терплячі, що не сказати про знак з минулого підзаголовка. З дитинства Козероги, немов губки, вбирають всю необхідну їм інформацію, тому швидко вчаться, і найчастіше з розвитку обганяють свій вік. Їхній головний недолік – ненаситність. Вони щодня сприймають величезну кількість даних, часто непотрібних і шкідливих в таких кількостях будь-якій людині. Козерогам потрібно навчитися фільтрувати інформацію, і тоді по життю їм буде набагато легше.

Читайте також: 4 пари знаків Зодіака, які створені одна для одної і ніколи не розлучаться

Цікаво те, що з народження цей знак мало чим примітний. Їх неперевершений розум – результат постійної роботи. Своїм терпінням і ретельністю вони вражають до глибини душі. У Козерогів немає життєвих обмежень, і завдяки своїй силі волі, вони здатні досягти світових висот.

Телець

Тельців складно назвати теоретиками, вони не люблять вчитися по книгах, але якщо доведеться, то зроблять і це. Представники цього знака, скоріше, практики. Вони вчаться на своїх помилках, набирають величезний досвід, а потім грамотно його застосовують – в цьому і є їх сильна риса. До того ж вони мають звірячу енергетику, лисячу хитрість, відмінну харизму і почуття гумору. А їх винахідливість і кмітливість не мають аналогів.

Їхній головний недолік – небажання отримувати більш великі теоретичні знання. Також вони жадібні, що часто не дає їм насолоджуватися отриманим результатом. Однак саме це і рухає їх на подальші подвиги і чудеса хитрості. Тельці – інтуїтивно сильні люди, які запросто можуть управляти і маніпулювати іншими людьми.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page