fbpx
Без категорії
Папа Римський поцілував маленьку дитину в чоло. А потім, сталось справжнє диво

У нашому житті можливі такі події, які ми можемо назвати дивом. Сім’я Массіантоніо також є свідками чудес в житті. Все почалося з того, що їх донька Джіанна зустріла Папу Римського Франциска, коли він відвідав Філадельфію. Джерело

Одного разу в будинку Массіантоніо пролунав телефонний дзвінок. Це був дуже хороший друг сім’ї – Донні Аспер. Він працює агентом ФБР і в той день забезпечував безпеку Папи Римського. Чоловік велів сім’ї поспішити в центр міста, що вони, власне, і зробили.

Читайте також:Шлюб – не для всіх добре. Виявляється, якщо ви самотні – ви щасливіші

Донні дуже хотів, щоб маленька дочка його друзів – Джої і Крістен, зустрілася з Папою. Обоє батьків дівчинки є побожними католиками, а у Джіанни було діагностовано вкрай рідкісне захворювання крoві і пyхлина в мoзку. Вони сподівалися отримати благословення Папи Франциска в центрі Філадельфії. Але можливість виконання їх бажання була мізерно мала

У центрі міста зібралася величезна кількість людей, що мають ту ж мету. Все ускладнювало те, що стан маленької Джіанни міг погіршитися в натовпі, через що батьки все ніяк не наважувалися вийти з дому.

Зрештою пара вирішила ризикнути, адже коли офіційна медицина не дає райдужних прогнозів, залишається сподіватися тільки на вищі сили. І, як виявилося, вони дуже прихильні до сім’ї Массіантоніо…

Сім’я попрямувала в місце, де мав проїжджати Папа Римський. Коли Джої побачив автомобіль Франциска, що наближається, він підняв Джіанну так високо, як тільки міг, щоб привернути увагу охоронців. Один з них помітив дитину і підніс дитину до Папи.

На очах тисяч глядачів Папа Франциск поцілував дитину в чоло, і в той момент сім’я зрозуміла – вони благословенні.

Хвилюючий день закінчився, і сім’я повернулася до свого звичного життя. Нескінченні походи до лікарів і настільки ж нескінченні прогнози, які вселяли мало оптимізму. Але незважаючи на це Массіантоніо продовжували з надією дивитися в майбутнє.

А потім, приблизно через шість тижнів після зустрічі Джіанни з Папою, Джої і Крістен отримали новини, які без дещиці перебільшення можна назвати дивом. Знімки гoлoвного мoзку малятка показали, що пyхлuна значно зменшилася, а значить Джіанна почала одужувати.

Чи мав поцілунок Папи зцілювальний ефект? Ми ніколи не дізнаємося це напевно, але сім’я сильна в своїй вірі: «Поцілунок був від Бога, це точно».

І дійсно, коли все навколо проти, віра – дуже важлива. І немає ніякої різниці, до якої конфесії ви ставитеся і чи належите взагалі – важливо до останнього вірити в диво і не опускати руки.

You cannot copy content of this page