fbpx

Партнер за паркетом Наталії Могилевської поділився радісною новиною

Хореограф і танцівник Ігор Кузьменко, який разом з Наталею Могилевською отримав перемогу минулого сезону легендарного проекту “Танці з зірками”, скоро стане батьком, пише ТСН.

Ігор та його дружина Олександра готуються до наpoдження первістка. Про це танцівник повідомив в ексклюзивному інтерв’ю журналу “Теленеделя”.

“Дружина хотіла влаштувати сюрприз. Але ми давно мріяли про дитину і йшли до цього, тож я постійно в неї питав: “Ні? Ще ні?”. У підсумку, коли виявилося, що “так”, вона не стрималася і відразу ж зізналася”, – поділився Ігор спогадами про момент, коли дізнався, що стане батьком.

Як виявилося, заради участі в проекті переможець минулого сезону відклав весілля з коханою. Але після закінчення проекту зробив їй сюрприз, в День всіх закоханих запросивши до РАЦСу.

Читайте також: Як пробачити собі втрату? Я все ще чекаю – Тіна Кароль розчулила шанувальників словами про пoкiйнoго чоловіка

“Планували зіграти весілля в серпні минулого року – визначилися з закладом, де хочемо святкувати, з кількістю гостей. Але не склалося через проект. Думали перенести трохи далі. Але виявилося, що далі у мене теж дуже щільний графік – майстер-класи Україною, концерти Наталі Могилевської, на яких вона просила мене станцювати, підготовка 16 пар до благодійного балу, який відбувався в міськадміністрації. Тож вирішили для початку просто розписатися – без весілля. Точніше, я вирішив – дружина навіть не знала про це. Влаштував їй сюрприз, привівши 14 лютого в РАЦС. Увечері відсвяткували із рідними, а вже вночі я виїхав до Києва – у мене там був захід. Пізніше, коли буде більше часу, влаштуємо нормальне весілля – таке, про яке мріє дружина”.

You cannot copy content of this page