Переселенки з Києва в Уланівській громаді Вінниччини відкрили швейний цех, де шиють військову амуніцію. Трудівниці пошили вже 300 розгрузок, які передали військовим цієї громади, що боронять Україну, каже одна з засновниць цеху Лілія Пашковська.
“Харків був центром швейного виробництва і Одеса, там цехи закрилися. Тут машинки, обладнання тому ми вирішили саме у цьому місці це зробити тут, у Вінниці, спокійніше”, – розповідає Пашковська.
Лілія і Юлія переселенки і так сталося, що Юлія за освітою модельєр-конструктор, от і вирішила шити амуніцію для ЗСУ. Приміщення для цеху надала сільська рада.
Нині там працює 15 швачок, серед них переселенка Анна з Херсона. За її словами, шити розгрузки прийшла, аби наблизити перемогу і якнайшвидше повернутися додому.
“У мене є надія на перемогу, хочеться додому і життя, яке було до цього”, – каже Анна.
«Зараз у швейному цеху 20 робочих місць, проте у планах розширити потужності і працевлаштувати 50 людей», – каже Лілія Пашковська Суспільному.
Фото: Суспільне.
08/26/2022
Популярні статті
- Донька тоді рятувала свій шлюб, я розуміла, що по-іншому просто не буде і треба мені одній виховувати онучку
- Лідія Таран, відома телеведуча каналу 1+1 виїхала з Києва і не планує повертатись. У своєму пості в одній із соціальних мереж вона пояснила своє рішення
- Знаючи про стрaшні знyщання над дітьми в школі, вчителька придумала спосіб пояснити дітям, чому так робити не можна
- Минає її тридцять четверте літо, а вона й досі одна-однісінька у своїй трикімнатній квартирі. Заскочив уранці Олексій — як завжди боявся, аби сусіди не помітили, нашвидку привітав і вручив коробку з дорогим мобільним телефоном. Їздив на тижні в Київ, певно, там і купив
- А кажуть, жіночої дружби не буває. Тепер Наталка ні заміжня, ні розлучена. А як сталось лихо, то лиш подруги з-за кордону і допомогли