fbpx
Дозвілля
Перше питання «Коли назад?» Скажи “Коли зять нову машину купить тоді і Мама додому поїде. ” Активна “мамця” у нас гостювала, геть сусідам дісталось

Привіт, донечка. Як здоров’я? Сім’я, робота, справи? Де твій? На роботі? Об 11 годині ночі? І як цю роботу звуть? Віра, як в минулий раз, або по-іншому? Дура, не реви. Ага, дзвонить ?! Скажи йому, що мама приїхала. Запитує коли назад? Впізнаю зятя. Джерело

Перше питання «Коли назад?» скажи, коли нову машину купить тоді і Мама додому поїде. Минулого разу я з його Запорожця ледве вилізла. Сісти-то я сіла, хоч і з великими труднощами. Поїхали на вокзал. По дорозі я всього лише пару пиріжків з’їла. Приїхали, поїзд уже під’їжджає, а я не можу з Запору вилізти. Одну руку і одну ногу висунула, а решта ніяк! … Зять навколо бігає, кричить: «Затримайте поїзд, я за автогеном збігаю! ..» Поїзд все одно поїхав, а я ще два тижні погостювала …

Читайте також: – Прости, нічого не вийде, іншу люблю. Нічого Галці не залишалось – пішла за першого зустрічного, адже вдома батьки до весілля готувались

Танечка, а де онук мій Боренька, Борюсик? Де цей телепень ночами вештається? На дискотеці? І як цю дискотеку звуть? Навіть я знаю, що по понеділках дискотек не буває. Дивись, а то він на цій дискотеці одружиться по зальоту. Або CНIД ще підхопить … Гаразд, мовчу.

Подивимося що у тебе в каструлях. Триденний супчик — якщо розігріти, тобто можна … Собакам. І цим ти годуєш чоловіка? Тож не дивно, що він на роботі затримується. Ти ще його як в тому анекдоті, бува, не годуєш? Дружина йде на роботу і наказує дітям: «Що кішка не доїсть — не викидайте, татові на вечерю буде!» Таня, Таня, скільки разів я тобі казала — як довів професор Павлов, різниці між чоловіком і псом немає. Основні інстинкти, і перший — пожерти!

Ти не смійся, ти слухай Маму! Ось він бігає цілий день, зголоднів і тут згадує де його миска з їжею чекає, туди і біжить! А ти з такою їжею його сама до роботи Віри підштовхуєш … Давай картоплю, капусту, зараз борщу наваримо. Нехай коли він сьогодні до миски прибіжить, у нього свято буде. Кажеш, не їсть борщ? А ти його готуєш? Мамин борщ їдять всі, Мама за цим стежить!

Так тепер займемося тобою. Що за вигляд? Майка-алкоголічка, дивитись гидко! А штани? Що це за штани такі? Лосини? Це в яких в 1812 році французи з Москви драпали? Що ні, он і дірка ззаду від багнета ворожого! Ой, вона втомилася на роботі за компутером! Ой, вдома вона хоче розслабитися відпочити і не думати про зовнішній вигляд! До нас на ферму приїжджай там і відпочинеш, і розслабишся, і курям лосини свої продемонструєш. А вдома себе розпускати не можна, слухай Маму!

Таня, а що за зачіска у тебе? Вороняче гніздо називається? У тебе там ніхто поки не завівся? Жарко їй, вона волосся підібрала і ходить як опудало! Професор Павлов каже, що другий інстинкт після миски — розмноження. А з тобою в такому вигляді розмножуватися хіба що інвалід по зору захоче. Так і розродишся, доця, хіба що хто тебе відксерили з жалості.

А чоловіка твого я розумію — приходить додому бідолаха, а вдома швабра в майці з гніздом на голові, тут хто хоче назад на роботу відразу втече! А ну швидко йди у ванну і приведи себе в порядок, дзвонять у двері, зять повернувся!

Ні, це сусідка. Добрий день. Так, приїхала погостювати. А вам швидку викликати? Ні? За сірниками. Не спиться, якісь хулігани під вікном на гітарі грають і ви думаєте що там наш Боречка? Даремно думаєте, Борик наш спить. Давно. Уроки вчив, вчив і заснув. Росте хлопчик, до університету готується, через вісім років вступати вже. Пригощайтеся чаєм. Вася де? Кому Вася, а мені — шановний зять Василь Петрович. Працює, на нову машину заробляє. Чому це на Ниву? На іномарку. Сім’ю забезпечує, дружину-красуню, дочку мою, балувати любить.

Ну а як ваше здоров’я? Як синок ваш, Ленін? Чому Ленін? Так він у вас як революціонер, все по тюрмах та по поселеннях … Ой, чаєм поперхнулися? Додому пора? На добраніч, не забувайте нас, заходьте!

Поповзла, анаконда. Ну постривай, наведу я в під’їзді порядок!

Дзвонять. Привіт, зять мій улюблений, втомився на роботі? Зараз Таня борщиком погодує, приголубить, масаж зробить! Ви тут поворкуйте, а я спати пішла, втомилася з дороги. Все, немає Мами, Мама спить, до завтрашнього дня готується — доці мізки вправити, онука виховати, сусідів на місце поставити … Ох-хо, що б ви без мене робили!

You cannot copy content of this page