fbpx
Дозвілля
Під цими трьома знаками Зодіаку народжуються найвеличніші жінки!

Вони прийшли в цей світ, щоб зробити його трохи світлішим, кращим і красивішим!

Звичайно, кожна жінка в чомусь-велична. Але цим дамочкам величі дісталося дійсно багато. Як не дивно, хоч вони і щедро обдаровані, але і відповідальність на них більша. Ці дамочки-улюблениці удачі і одночасно можуть мати дуже непрості долі. Ви, напевно, вже здогадалися-про кого йде мова? Отже, зустрічайте трійку найвеличніших жінок за знаком зодіаку.

Водолій

Вона народжена для того, щоб втілювати мрії, свої і чужі. Вона надихає оточуючих людей неможливе зробити можливим і близьким. Вона літає дуже високо, прихопивши на свої крила декілька десятків людей. Чи важко їй? Звичайно … Але вона народжена для того, щоб мрії Всесвіту зробити дійсністю

Лев

Справжня цариця, за нею готові йти цілі народи. Вона прийшла, щоб привести світ до тих змін, до яких він готовий. Народження в сім’ї Лева означає, що ваша сім’я перейшла на новий кармічний рівень.

Її поява в колективі вказує на те, що прийшла пора змін в кращу сторону. Саме тому Левицям так складно в так званих колективах-болотах і в родині, яка нікуди не прагне, в таких місцях Левиця просто не виконує свою зодіакальну місію.

Скорпіон

Цілителька і чаклунка, всі ми знаємо про незламну харизму жінок-Скорпіонів, але є одна риса, про яку всі говорять пошепки про них. Це ті жінки, які є провидцями. Хочете знати, куди вам варто рухатися далі-запитайте у жінки-Скорпіона …

Вони не тільки глибоко бачать, але і зцілюють зранені душі, яких так багато в сучасному світі. Як у них це виходить? Вони бачать, яке все насправді. Вони бачили Рай, вони бачили пеклo, а тепер вони тут і їхнє завдання зцілювати.

You cannot copy content of this page