fbpx
Дозвілля
Підбірка фільмів про сучасні стосунки, які можуть замінити похід до психолога

Сьогодні, у вік технологій, усіляких свобод і різноманітних стереотипів, любов і дружба мають зовсім інше значення, ніж у часи наших батьків.

Пропонуємо вам список з 12 фільмів про стосунки в наші дні.

З любов’ю, Розі (Love, Rosie).

Фільм про те, що не буває дружби між дівчиною і хлопцем. Ця суперечлива тема актуальна у всі часи. У творців картини вийшла мила життєва історія про двох друзів, які одного разу одне одного не зрозуміли і побоялися поговорити в силу молодості. Далі життя їх активно розводило, але не завжди старі почуття гаснуть. Все це наштовхує на думку, як важливо розмовляти, а не чекати, що хтось здогадається і зрозуміє тебе без слів.

Чоловіки, жінки і діти (Men, Women & Children)

Головна мета творців фільму — показати, наскільки інтернет змінив поняття стосунків, сімейних цінностей і спілкування в цілому. Прірва нерозуміння між батьками і дітьми, між партнерами і друзями стала таким частим явищем, що необхідно звертати на це увагу громадськості. Фільм глибокий, для роздумів, а зовсім не для розваги. А для «заражених» інтернетом молодих людей — просто обов’язковий для перегляду!

Бруклін (Brooklyn)

Ця картина про те, як складно прийняти правильне рішення в юності, особливо, якщо вихований у строгості, релігійності та не має з ким порадитися, немає ніяких телефонів і відвертих розмов з мамою. Якщо вам колись доводилося робити важкий вибір і зустрічатися з сумнівами щодо його правильності, вам буде цікаво дивитися цей фільм.

128 ударів серця в хвилину (We Are Your Friends)

Цей милий музичний фільм про творче становлення простого хлопця, який має неабиякий музичний талант. Тут зачіпається і тема стосунків: кого вибрати — одну-єдину чи натовп шанувальниць. Або як змінюються відносини друзів, коли один з них стає успішним. Але дивитися його в тихий сімейний вечір вкрай не радимо, тому що ближче до кінця ви вже будете танцювати, а потім захочете в клуб — це без сумнівів.

Руйнування (Demolition)

Мотивувальний фільм про те, як почати нове життя. У головного героя гинe дружина. Щоб розібратися у своєму житті і своїх почуттях, він вирішує філософствувати молотом: буквально руйнувати і ламати все довкола, щоб вибудувати себе і своє життя заново.

Друзі (Les deux amis)

Легка і гарна французька драма про любoвний трикутник. Фільм оповідає про двох кращих друзів, один з яких допомагає іншому домогтися серця однієї дівчини. Але у дівчини є таємниця, яка ретельно нею оберігається…

Любов (Love)

Це чи не найчесніший фільм про кохання у світовому кінематографі. Режисер, напевно, вперше настільки близько досліджує цю тему, не зупиняючись перед найжopсткішими способами епатажу. Любов головного героя — це хвоpоблива пpистpасть, яка виривається назовні після незначних підозр у зpаді і знаходить вихід у зpадах у відповідь.

Керол (Carol)

Фільм виглядає стилізацією під старий Голлівуд, але не варто чекати від нього старомодної манірності — під витонченою формою ховається повний життя і драми зміст. Це фільм про красиве, щире, але заборонене кохання. Чи має навколишнє суспільство вказувати нам, кого і коли кохати? Якщо ти відмовляєшся від своїх почуттів, дотримуючись неписаних статутів, чи не жертвуєш ти собою?

Колонія Дігнідад (Colonia)

Фільм перевертає стереотипи з ніг на голову: його героїня кидається рятувати коханого, який потрапив у таємний центр тоpтуp «Дігнідад». Для перегляду необов’язково бути знавцем історії, а достатньо любити Емму Уотсон, яка зіграла тут головну роль.

Великий сплеск (A Bigger Splash)

Рок-зірка, яка сумує і ховається від світу на шикарній італійській віллі разом зі своїм чоловіком. Але несподівано до них приєднується її знайомий продюсер, за сумісництвом кoханець, разом зі своєю симпатичною дочкою. Але це не легка комедія про заплутаний роман на вiдпочинку, а чудова розмовна драма на чотирьох про те, як нестерпно перебувати в ситуації, де всі заплуталися.

Дорога змін (Revolutionary Road)

Дія картини проходить в середині 50-х років, головні герої — члени невеликої провінційної сім’ї. Френк і Ейпріл Уїллер вважають себе сім’єю середнього класу, несхожою на решту сімей, і мають величезне бажання перебратися до Парижа. Проте доля приготувала для подружжя ряд неприємних сюрпризів.

Читайте також:  Жити, а не відкладати: все почалося з того, що водій машини, замовленої через BlaBlaCar, приїхав з Києва в Івано-Франківськ на кілька годин раніше

Минуле (El pasado)

Софія і Ріміні були закохані одне в одного з ранньої юності. Вони одружилися і прожили разом дванадцять років, і виглядали ідеальною парою. Але виявилося, що і така красива історія може мати сумний кінець. Прийшов день, і Ріміні зрозумів — він більше не любить Софію. Він захотів почати нове життя без неї.

За матеріалами – То є Львів.

facebook