fbpx

Після 8 років шлюбу і нарешті виплаченої іпотеки дізнаюся, що чоловік мені зpаджує

Відпиратися і заперечувати чоловік нічого не став, запропонував розлучення і поділ загальної двокімнатної квартири, великої і з хорошим ремонтом.

Йому невелику двушку в менш престижному районі, а мені кімнату в комуналці. Все тому, що його дама вaгiтна, і їм потрібно більше місця, а я все ж одна. А ще тому, що на погашення іпотеки йшла в основному його зарплата, а те, що ми на мою зарплату їли, подорожували і одягалися – це не береться до уваги.

Обіцяв судитися, а поки привів свою даму до нас в дім, який я облаштовувала з такою любов’ю.

Після цього інциденту я дуже засмутилася, сиділа на лавці і ридала. До мене підсів добре вдягнений чоловік, кавказької національності, який виявився дуже порядною людиною і я від відчаю йому розповіла про свою біду.

Він мені запропонував один божевільний варіант, на який я від відчаю погодилася!

Я переїхала на деякий час до подруги, а в одну кімнату пустила погостювати цього чоловіка і чотирьох його друзів. Не знаю, що там сталося, але через тиждень до мене прийшов чоловік і сказав, що готовий залишити мені квартиру за компенсацію в 100 тисяч гривень!

Ми розлучилися тихо-мирно, гроші йому я віддала, живу в своїй квартирі. Того чоловіка бачила один раз. Він подарував мені ланцюжок на пам’ять і сказав, щоб я не боялася, йому від мене нічого не потрібно, він просто допоміг, бо у них не прийнято обманювати і ображати жінок.

Читайте також: Рідні відвернулися від мене, бо я не дозволила сестрі пожити у моїй, щойно придбаній, квартирі

Побажав щастя і зник. А я навіть імені його не спитала.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page