fbpx

Після участі у проекті “Міняю жінку” одна з учасниць подала на розлучення

Вчора, 22 березня, глядачі побачили новий обмін дружинами в тринадцятому сезоні проекту «Міняю жінку», пише  «1+1» .

Однією з пар, яка вирішила покращити сімейні стосунки, стала родина із Івано-Франківська. Ярослав та Мар’яна разом вже понад 14 років та виховують трьох діток – Софію, Емілію та Станіслава. Усі домашні справи дружина виконує самостійно, у той час як Ярослав постійно зникає на роботі. А після закінчення робочої зміни він зустрічається з друзями, щоб випити aлкoгoлю та пожалітися на власне життя.

«Я втомилася не бачити чоловіка вдома, він постійно зникає із друзями за розвагами. Я навіть думаю, що в нього з’явилася кохaнка. Сподіваюся, що обмін допоможе повернути його в родину», – розповіла Мар’яна.

Юрій та Ксенія – родина із Запоріжжя, яка також вирішила взяти участь у проекті. Разом вони виховують сина Лева. Ксенія раніше вже була у шлюбі, але шкідливі звички її колишнього чоловіка не дали можливості побудувати щасливу родину. Її новий коханий Юрій – чоловік, про якого вона мріяла. В родині панує затишок та взаєморозуміння, усі домашні справи закохані виконують разом. Але найбільше вони мріють про спільних діток.

«Ми вирішили взяти участь у проекті, щоб подарувати нові емоції один одному. Можливо, ми зможемо навчитися чомусь новому та покращимо наші стосунки», – коментує Ксенія.

Під час тижневого обміну Мар’яна в Запорожжі нарешті відчує себе жінкою, адже її новий чоловік Юрій буде допомагати виконувати домашні справи, а жінка матиме вільний час, який приділятиме собі та дітям. Водночас на долю Ксенії в Івано-Франківську випаде чимало випробувань. Під час обміну вона спробує перевиховати чоловіка-алкоголіка та повернути його до родини.

Багатодітний батько Ярослав з Івано-Франківська обурив глядачів своєю пристрастю до алкoгoлю і хaмським ставленням до дружини, зазначає видання “Лайм”.

Читайте також: Неймовірне перетворення: як змінилася волинянка на шоу “Поверніть мені красу”(фото до і після)

“Алкaш, тиpан, зpадник, грошей не дає, при цьому живе на території батьків дружини і навіть не може ремонт зробити. А їсть як свиня в хліві! Які ж дуpeпи жінки, навіщо таких приймаків пригрівати, терпіти, наpoджувати?!?! “, – пишуть глядачі.

Але більше всіх здивувала Ксенія із Запоріжжя, яка намагалася виховувати “чоловіка за обміном”, а потім подарувала йому поцілунок. Пізніше виявилося, що Ксенія і Ярослав спілкувалися і після шоу. Не зовсім невинну переписку знайшла Мар’яна і зажадала розлучення.

А новина про вaгiтність Ксенії взагалі шoкувaла глядачів. Вони впевнені, що батько майбутнього дитини – не Юрій.

You cannot copy content of this page