fbpx
Дозвілля
Півтора роки тому мамина сусідка повідомила мені, що навколо мами почали крутитися підозрілі особи. Те що далі було в голові не вкладається

Півтора роки тому мамина сусідка повідомила мені, що навколо мами почали крутитися підозрілі особи. Залишивши сусідці свій номер телефону, я попросила її зателефонувати, коли вони з’являться наступного разу. «Підозрілими особистостями» виявилися моя сестра з чоловіком. Джерело

Давненько я їх не бачила, років 5 вже. Тоді ми з сестрою дуже посварилися: мамі потрібно було оплатити опepацію, сестра сказала що у неї немає ні копійки, а сама поїхала за кордон на відпочинок. Мені тоді довелося продати свою квартиру, щоб оплатити мамі цю опepацію.

Тих грошей, що залишився після оплати, вистачило на внесок по іпотеці. Я жила у мами і здавала свою іпотечну квартиру. Пару років тому я вийшла заміж і переїхала до чоловіка. Мені пощастило – будинок чоловіка був недалеко від будинку мами, тому я могла її часто відвідувати.

Подзвонила сусідка, повідомила що «підозрілі особи» знову прийшли. Через 10 хвилин я була у мами. Сестра, побачивши мене на порозі, відразу вирушила додому. звичайно, через 5 років, вона не просто так з’явилася до мами в будинок. Вона збиралася відкрити свій бізнес і їй була потрібна застава для банку. І в заставу вона хотіла віддати мамину квартиру. Ось, дивно, чому ж не свою?

Читайте також: ДАМАМ У ВІЦІ — ЗАМІСТЬ БОТОКСА. РЕЦЕПТ МЕНІ ДАЛА КОСМЕТОЛОГ

Я суворо наказала мамі не слухати сестру і не погоджуватися на її пропозиції. Мама мене не послухала. Вона все-таки переписала квартиру на сестру. Та, природно, прогоріла і не змогла розрахуватися з боргами. Зустрівшись з сестрою і мамою, я дізналася що у них є вихід з ситуації, що склалася: так як мамина квартира ось-ось піде з молотка, мама переїжджає жити до мене. Ось так. Без мене мене женили. А ось і ні.

Я і так заради мами влізла в іпотеку, продавши своє житло. Я попереджала маму: не вплутуватися в справи сестри. Я висунула зустрічну пропозицію: хай сестра забирає маму до себе. У них з чоловіком трикімнатна, місця для мами цілком вистачить. На це сестра почала обурюватися, що це мені плювати на нашу матір. Ніби це я, а не вона, залишила маму бездомною.

Мама переїхала до мене. На нервовому грунті, мамі стало погано, її відвезли в лікарню. Регрес після з таким трудом зробленої опepації, зійшов нанівець. А сестра навіть в лікарні з’явитися не зажадала, хоча все, що сталося – цілком і повністю її вина. Маму виписали додому, вмuрати. А сестра, на різницю між боргом банку і вартістю квартири, купила собі машину. У той час, як я ледве нашкрібаю мамі на знеболюючі, ця гадина живе собі, як ні в чому не бувало.

Адже ми росли в абсолютно однакових умовах. Нас виховувала одна мама. Куди сестра діла свій сором і совість?

You cannot copy content of this page