fbpx
Події
Пластичний хірург прокоментував нове обличчя Оксани Марченко: «Така комбінація операцій за один раз частіше використовується злочинцями при втечі та зміні паспорта»

Пластичний хірург Григорій Стрикун прокоментував на численні прохання нову зовнішність дружини Медведчука, Оксани Марченко. Висновки, щодо кількості і якості операцій, він виклав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Після публікації відео дружиною Медведчука, мені в дірект посипалось багато запитань що ж з нею сталось, що її майже не впізнати.

Що ж, я, як пластичний хірург, можу прокоментувати дану ситуацію. Дійсно, Оксану Марченко не впізнати, порівняно з тією зовнішністю, яку ми звикли бачити”, — йдеться у дописі.

Пластичний хірург побачив результат декількох проведених пластичних операцій з поганим результатом, а саме:

— Ринопластика — кінчик носа піднятий, але відведений дещо лівіше від вертикальної осі, що свідчить про незадовільний результат від операції.

— Блефаропластика верхніх та нижніх повік. Верхня блефаропластика виконана в «агресивно», тобто з надмірним висіченням шкіри та жирових тілець орбіти, що призвело до скелетизації орбіти — тобто ефекту натягнутої шкіри на череп. Нижня блефаропластика із пошкодженням функціональних волокон кругового м‘яза ока та агресивним висіченням шкіри, що призвело до порушення закривання очей та формуванням «округлого» вирізу очного яблука з ефектом «риб‘ячого ока». Крім того, внаслідок порушення мимовільного закриття очей вимушено доводиться піднімати погляд вгору, щоб змочити очне яблуко, що дуже наглядно видно на відео.

— Видалення жирових тіл Біша — посприяло «впаданню» щік всередину та ефекту схудлого обличчя.

— Повна відсутність міміки середньої та верхньої третини обличчя як результат надмірної дози Ботоксу.
“Можливо щось не врахував, але це те, що в першу чергу кидається в очі.

Я не слідкував за зовнішністю даної особи та не знаю чи всі ці зміни відбулись раптово чи поступово. Всі висновки все ж суб’єктивні. Але така комбінація операцій за один раз частіше використовується злочинцями при втечі та зміні паспорта”, — зазначив пластичний хірург.

Фото: Фейсбук Григорий Стрикун.

04/16/2022

You cannot copy content of this page