fbpx
Дозвілля
“Починаючи з 2023 росія відчує те, про що навіть подумати не могла за останні 100 років”: екстрасенс розповіла, чи прийде розплата на ворожу землю за все, що ті накоїли в Україні

Екстрaсенс Анна Єфремова, яка має досить високу довіру серед українців, нещодавно розповіла, чи прийде розплата на ворожу землю, за те, що вони накоїли в Україні.

За словами Анни Єфремової вороги понесуть розплату за всю ту шкоду, яку заподіяли українцям і світу. Наслідки будуть приголомшливими.

Цитуємо передбачення екстрасенса:

“А найжaхливіше те, якщо вчасно жителі не візьмуть все у свої руки, то частина людей буде бігти з країни, а частина назавжди залишиться «біля розбитoго корита».

Він (ред. – путін) не відступить, поки буде при владі. Росіяни, не пропустіть свій шанс. Найближчим часом у вас з’явиться хороший шанс вирішити своє питання. Потім не скаржтеся”.

Анна Єфремова також попереджає, що якщо не зупинити те, що відбувається зараз, то вже з початком 2023 року “росія відчує те, про що навіть подумати не могла за останні 100 років”.

“Якщо ніхто не почує і не скаже «Стоп», починаючи з 2023 росія відчує те, про що навіть подумати не могла за останні 100 років”.

А щодо нашої рідної України, згідно з прогнозом екстрaсенса, наша держава не тільки вистоїть а й зміцніє.

23,09,2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел. Колаж.

You cannot copy content of this page