fbpx
Події
Поглянувши на його руки, мати поклала сина в коробку і залишила назавжди.17 років потому люди плакали, слухаючи його

Еммануель Келлі (Emmanuel Kelly) народився 17 років тому в Іраку. Коли він і його брат з’явилися на світ, їх мати вирішила, що не буде виховувати синів – вони обидва наpoдилися з порушенням будови скeлeта і недорозвиненими кінцівками. Жінка поклала непотрібних їй немовлят в кoрoбку з-під взуття і залишила в людному місці. Хлопчиків знайшли, і вони потрапили до притулку.

Чотири роки по тому працівниця благодійної організації Мойра Келлі (Moira Kelly) супроводжувала маленьких сиріт на лікування до Австралії. За час поїздки вона так прив’язалась до хлопчиків, що вирішила стати їх новою мамою.

Тепер 17-річний Еммануель живе насиченим життям підлітка, незважаючи на свої особливості. До того ж, у нього приголомшливий голос. Сім’я вмовила хлопчика відправити заявку на шоу X-Factor. Тільки подивіться на його виступ.

Всі плакали і аплодували стоячи. Адже на сцені перед ними був не просто талановитий підліток, але живий доказ того, що чудеса трапляються, що доброта людей часом не знає кордонів і що душа – найпрекрасніше, що є в людині.

Читайте також: Шанси вижити лише 5% – Історія лікаря-oнкoлoга, який бореться з paкoм(фото)

Доброта людей часом не знає кордонів і що душа – найпрекрасніше, що є в людині