fbpx

Поки всі дивляться на новонароджену дитину, мама нової мами дивиться на свою дочку. Ні її чоловік, ні свекруха, ні сестра не можуть бачити те, що бачить рідна мати

У той час як всі дивляться на новонародженого, мама молодої матері бачить свою дочку. Вона ще не бабуся, тому що спочатку вона допомагає своїй дочці стати матір’ю, вона піклується про малюка не тому, що він плаче, а тому, що плаче її власна дитина .

Вона плаче, тому що її гpуди болять, вона плаче, бо вона не висипається. Мама матері пере одяг, змінює простирадла, тому що знає, як важко бути матір’ю .

На світанку вона думає про те, скільки разів прокинеться її дочка, і приходить дуже рано вранці, щоб трохи допомогти, бере дитину на руки і виходить з кімнати, щоб її дочка могла поспати ще хоча б годину.

Вона готує гарячу їжу і пече пиріг. Потім вона стежить за тим, щоб її дочка поїла, бо вона знає, що їй потрібні сили.

Матір молодої матері бачить, що відбувається з її дочкою, не так, як інші. Ні її чоловік, ні свекруха, ні сестра не можуть бачити те, що бачить рідна мати.

Мати матері ставить власне життя на паузу, щоб навчити дочку міняти підгузки, купати новонародженого, заспокоювати коліки вночі, накладати компреси на гpуди, годувати малюка, укладати дитину спати.

На даний момент – це вся її роль – зробити життя своєї дитини і внука легшим.

Всім молодим матерям потрібна жінка-мати, яка знає, що буде далі, яка розуміє, наскільки складні перші дні.

Жінка, яка підтримує і розуміє, яка допомагає і заспокоює – це саме те, що потрібно під час пiсляпoлoгoвого періоду.

А ви пережили такий період?

За матеріалами.

Опубліковано 21 лютого 2019 року

You cannot copy content of this page