fbpx
Здоров'я
Порадила синові розлучитися і він подав заяву. Не знаю, чи правильно я вчинила

Привіт, дорогі читачі! Сьогодні я стала ворогом номер один для невістки і сватів. Розповідаю.

Мій син одружився півтора роки тому. Я думала, що шлюб буде щасливим, бо він так сильно любив цю дівчину. Він цілими дня говорив тільки про неї, завжди нею захоплювався і деяким своїм друзям ставив у приклад, як ідеальна дівчина.

Він дуже довго готувався, щоб зробити їй пропозицію. Освідчився на повітряній кулі. Дівчина відповіла «Так».

Весілля було чудовим, ми все дуже раділи за молодих. Але щастя закінчилося тоді, коли з весілля пішов останній гість.

Молоді почали постійно лаятися. За будь-якого приводу і дрібниці.

Спочатку я думала, що це притирання. Але, коли постійні суперечки стали звичайним явищем, мені, як матері, було шкода сина. Його постійно виганяли до нас, привозили речі. Через кілька днів молода дружина приходила за чоловіком, але потім все повторювалося знову.

Коли синова дружина сказала, що при надії, я подумала, що це те, що їх напоумить і вони перестануть сваритися. Але не тут-то було. Непорозуміння почастішали.

І ось знову валіза і знову він у мене. Сидить понурий, втомлений, а в очах-порожнеча. Сил моїх більше не було дивитися на сина. Я йому сказала, що від мого щасливого сина нічого не залишилося і запропонувала йому розлучитися.

Я йому сказала, що хорошим татом можна бути і поза шлюбом, а дітям бачити це неподобство не варто. Син, напевно, не очікував від мене такої поради, адже я завжди була за те, щоб зберегти сім’ю, що розбігтися – найпростіший шлях. А тут я заговорила про розлучення.

І син послухав мене. Сьогодні він подав заяву на розлучення і повідомив дружині. Невістка прибігла за допомогою, щоб я напоумила сина і не дозволяла руйнувати сім’ю. А я їй сказала, що це була моя ідея.

Скільки всього «хорошого» я ​​про себе дізналася… Не знаю, чи правильно я поступила, невістка тепер не розмовляє зі мною.

Що мені робити? Можливо й справді я дала синові погану пораду?

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

You cannot copy content of this page
facebook