fbpx
Події
Посадив на нижчий стілець і читав на нього досьє – колишній прем’єр-міністр Великої Британії Ґордон Браун впевнений, що путін не змінився

Про це колишній прем’єр-міністр Великої Британії Ґордон Браун розповів в інтерв’ю виданню The Daily Telegraph.

“Я вперше зустрів Путіна 2006 рокред.).

Мене посадили на дуже низький стілець так, щоби я дивився на нього знизу догори. Без сумнівів, він досить низький чоловік і носить на ногах ці підвищені підбори.

От він витягає ці папери з досьє, і почав мені вголос читати все, що там було записано, так ніби він намагався справити враження, що знає про мене більше, ніж я сам. Тож, коли дехто каже нібито Путін змінився і став більш агресивним лише зараз, то я можу вам сказати, що він був агресивний ще тоді й погрожував мені.
Ні, в мене не було жодних ілюзій стосовно Путіна”.

Також Браун додав, що Путін розуміє лише грубу силу й поважає її. Будь-які спроби компромісів він сприймає як слабкість. Колишній прем’єр Британії каже, що в характері Путіна не триматися жодних принципів заради досягнення цілі.

Ця зустріч Брауна відбулася за кілька місяців до отруєння росіянами ексаґента ФСБ Олександра Литвиненка в Лондоні. Браун каже, що, попри ретельно підібрані заяви британських правоохоронців, що “Путін, радше за все, особисто ухвалив проведення цієї операції”, Браун вже тоді розумів, що російський президент буде продовжувати такі операції. Через 12 років – у 2018 році – російські спецагенти Головного розвідувального управління міністерства оборони отруїли родину Скрипалів у Солсбері.

Експрем’єр каже, що слабка реакція Заходу на анексію Криму підштовхула Путіна продовжувати свої агресивні наміри по всьому світу, не лише в Україні, але й у Сирії.

У березні 2022 Браун спільно із ще одним експрем’єром Джоном Мейджором закликали міжнародних юристів розробити спеціальний трибунал для засудження Путіна й російських високопосадовців за вторгнення в Україну й воєнні злочини, пише УП.

Фото: УП.

06/20/2022

You cannot copy content of this page