fbpx

Потужна молитва до преславних апостолів Петра і Павла, яка матиме особливу силу завтра, 12 липня

Молитва.

“О, преславні апостоли Петре і Павле, що душі за Христа віддали і кpoв’ю вашою ниву Його удобрили! Почуйте чад ваших молитви і зітхання, серцем скорботним нині принесені. Бо беззаконнями затьмарені і через те лихами, як хмарами, обкладені, єлея ж доброго життя не маємо зовсім і не можемо противитися вовкам хижим, які позбавити нас спадщини Божої нахабно намагаються.

О, сильні! Понесіть немочі наші, не віддаляйтеся духом від нас, щоб не позбавилися зовсім любові Божої, але міцним заступленням вашим нас захистіть, щоб помилував Господь усіх нас, молитов ваших ради, щоб знищив рукописання незміряних гріхів наших і щоб сподобив з усіма святими блаженного Царства і Шлюбу Агнця Свого, Йому ж честь і слава, і подяка і поклоніння, навіки віків.
Амінь.”

Молитва до святого апостола Петра.

“Святий апостоле Петре! Коли Ти жив на землі, вже сама тінь Твоя оздоровлювала немічних; тож зглянсься ласкаво й на мої тiлесні немочі й визволи мені від них, щоб я славив(ла) Тебе, святий апостоле Петре, ціле своє життя.

Святий Петре, випроси для мене в Бога ласки відданості і жeртвeнної любові до Бога, щоб я ніколи надмірно не покладався(лась) на свої сили, але надіявся(лась) на Господа, а також ласку правдивого покаяння і жалю за мої гріхи.

“Святий апостоле первопрестольний і Вселенної вчителю Петре, моли Владику всіх, щоб мир дарував вселенній і душам нашим велику милість…” (Тропар, глас 4) Амінь.”

Читайте також: 12 липня Святих Петра і Павла – що не можна робити в цей день

Молитва до святого апостола Павла.

“Господи Ісусе, наш Учителю, Ти був посланий Отцем, щоб довершити справу спасіння світу. Ти вибрав святого Павла, Апостола Народів, щоб він відкрив Євангеліє язичникам.

Через його заступництво просимо Тебе, Господи, про дар навернення серця та ревної молитви, про благодать уважного слухання Твого слова та впровадження його в наше повсякденне життя.

Вчини, Найвищий Пастирю Церкви, щоб ми, запалені апостольською ревністю святого Павла, відважно включились у справу нової євангелізації, та силою Твого Духа відновлювали обличчя землі. Котрий живеш і царюєш на віки вічні.

Амінь.

Святий Павле, випроси для мене в Бога ласку мудрості, ревності, покори, а також ласку все зносити і терпіти з любові до Бога”.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page