fbpx

Поведінка людини видає закоханість: ТОП-7 ознак від психологів

Дуже часто люди зовсім не помічають прояви симпатії з боку чоловіка або жінки. Але насправді поведінка людини видає закоханість. Психологи виділили кілька ознак того, що людині ви стали небайдужими, пише “Gazeta.ua

1. Ця людина завжди поруч з вами, навіть якщо ви зайняті чимось нудним. Людина, яка рада вас бачити і готова запропонувати свою допомогу, що б ви не робили і як би не виглядали, може бути в вас закоханою.

2. Постійно дивиться на вас. Якщо ви підозрюєте, що подобаєтеся людині, зверніть увагу на те, як часто він на вас дивиться. Гарвардський психолог Зік Рубін відзначає взаємозв’язок між зоровим контактом і закоханістю. В рамках свого дослідження він встановив, що глибоко закохані пари дивляться один на одного 75% часу під час розмови, тоді як люди, які не відчувають ніжних почуттів, дивляться один на одного приблизно 30-60% часу.

3. Звертає на вас підвищену увагу. Навіть коли людина занадто зайнята, вона знаходить час для того, щоб зробити вам комплімент, розповісти анекдот або завести бесіду. Це можна порівняти з тим, як у школі хлопчик смикає за коси дівчинку, яка йому симпатична.

4. Підтримує вас і в моменти радості, і в моменти смутку. Ще одна ознака того, що ви подобаєтеся людині, це те, що вона висловлює симпатію. Ваша радість – її радість, ваш біль – її біль. Коли людина щиро співчуває вам, не будучи родичем або близьким другом, вона у вас закохана.

5. Запам’ятовує всі деталі. Якщо хтось у вас закоханий, то буде пам’ятати дату вашого народження, улюблений колір, улюблене блюдо і інші дрібниці, які мають для вас значення. Вона запам’ятає їх, почувши тільки один раз.

6. Знайомить вас з важливими в його житті людьми. Якщо ваш друг знайомить вас з членами своєї сім’ї або найкращими друзями, він хоче бути з вами емоційно ближче.

Читайте також: Єдиний для мене, якому я могла довіритися: Євгенія Власова познайомила зі знаковим для себе чоловіком(відео)

7. Часто говорить про майбутнє. Подумайте, ми не часто обговорюємо з ким-небудь своє майбутнє, якщо не хочемо, щоб ця людина в ньому була присутня. Якщо людина раптом почне говорити з вами про майбутнє, питати про вашу думку, мрії, швидше за все, вона у вас закохана.

You cannot copy content of this page