fbpx
Події
Президент з родиною привітав українців з Різдвом Христовим(відео)

Цього року Різдво для нас – особливо велике і особливо урочисте, бо Православна церква України отримала Томос про автокефалію.

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко у своєму привітанні українцям, оприлюдненому на офіційному сайті глави держави.

«Нашу давню Церкву, історія якої сягає часів рівноапостольного князя Володимира, ми, нарешті, визволили з московської неволі. І вона, рівна між рівними, увійшла у родину, яка тепер складається із п’ятнадцяти незалежних православних церков», – зазначив Президент.

Водночас він підкреслив, що Різдво Христове – це насамперед родинне свято. І цього дня ми, українці, традиційно збираємося з рідними, близькими.

«Я всіх вітаю із Різдвом Христовим. І так само – з народженням незалежної Православної Церкви України», – підкреслив Порошенко.

Читайте також: Від Різдва до Йордана: що традиційно готували українці на різдвяні свята

Як зазначила у своєму привітанні перша леді Марина Порошенко, «нехай незгасаюче світло Вифлеємської зірки стане для всіх українців джерелом оптимізму і віри у щасливе майбутнє. Хай Святий вечір дарує кожній родині мир і спокій, а всіх нас об’єднує рідна Україна, яку ми так любимо, якою пишаємося».

Сьогодні, 6 січня 2019 року у патріаршому храмі Святого Георгія в Стамбулі відбулася церемонія передачі Томоса про автокефалію об’єднаної Православної церкви України. Вселенський патріарх Варфоломій передав Томос митрополиту Київському і Всієї України Епіфанію.

Опубліковано 6 січня 2019 року

You cannot copy content of this page
facebook