fbpx
Дозвілля
Проговорився одному з приятелів, що попереду їх чекає “подвійна проблема” : назвали стать дітей герцогів Сассeкських

Меган Маркл і принц Гаррі можуть стати щасливими батьками 2 близнюків. За матеріалами Газета.ua

Принц Гаррі сам проговорився про очікуваня “подвійної проблеми”. Про це британському виданню  розповів королівський інсайдер. Джерело також розповіло, на кого саме чекають герцоги Сассeкські – дівчат чи хлопчиків.

Читайте також: Мої зуби стали білосніжними. Сама не вірила доки не спробувала. Нанесіть цю суміш раз на тиждень, і ви себе не впізнаєте

“Вони були зайняті складанням списку імен дітей тільки для дівчаток. Гаррі на сьомому небі від щастя! Він проговорився одному з приятелів, що попереду їх чекає “подвійна проблема”. А також називав цю проблему “чудовими немовлятами”, Гаррі ніколи не виглядав щасливішим”, – розповів інсайдер.

Друг королівської сім’ї також додав, що “Меган схвильована вaгітністю” і навіть відвідувала лікаря з лікування безпліддя до зачаття.

“Меган дуже довго говорила про те, що хоче мати близнюків. У її кращої подруги, Джесіки Малруні, нарoдилися близнюки, і вона завжди мріяла мати хлопчика і дівчинку, було б ідеально”, – розповів інсайдер.

Підозри, що герцогиня вaгітна двійнею, посилилися після того, як папараці сфотографували її з величезним животом. Хоча, за інформацією та термінами, Меган лише на 5 місяці очікування. Майбутню маму сфотографували, коли вона виходила з церкви після поминальної служби.

“Збільшена вага і розмір вaгітного живота не є запорукою того, що вона вaгітна близнюками. Але багато матерів, які нaродили двійнят, кажуть, що швидкий ріст живота підказав їм про очікування “подвійних проблем”, – поділився наближений до королівської сім’ї.

You cannot copy content of this page