fbpx
Події
Прошу підтримати: Вакарчук звернувся із проханням до українців

Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук попросив українців підписати петицію щодо надання земельній ділянці у Києві статусу скверу імені всесвітньо відомого оперного співака, Героя України Василя Сліпака.

Свій заклик музикант опублікував у Twitter, передає 24 канал.

Зазначимо, щоб зібрати достатньо підписів під петицією, залишилося 11 днів.

“Я підписав петицію надати земельній ділянці на розі Андріївського узвозу та вул. Боричів Тік статусу Арт-скверу ім. соліста Паризької опери, Героя України Василя Сліпака. Прошу підтримати її і вас. Сподіваюсь, ми швидко зберемо необхідні 1000 підписів”, – мовиться у повідомленні Вакарчука.

Читайте також: Порошенко попередив Вакарчука, що з ним буде, якщо піде у президенти

Хто такий Василь Сліпак? Український оперний співак, соліст Паризької національної опери. Його голос – контатенор – називали ангельським. Ним володіють одиниці на планеті.

Під час Революції Гідності займався волонтерством: щотижня організовував мітинги у Парижі та збір коштів на підтримку українців.

З початком вiйни став добровольцем ДУКу “Правий сектор”. Брав участь у бoйових діях на Сході України. Зaгинyв влітку 2016-го у бою від кулi снaйпера. Мав позивний “Міф”. Кавалер ордена “За мужність” І ст., Герой України, кавалер ордена “Золота Зірка”.

Новина від 26 квітня 2018

facebook