fbpx

Просто додайте це в шампунь — і ніякого волосся на гребінці!

У вас почало сильно випадати волосся? Зачіска сильно поріділа? Скористайтеся рецептом відновлення волосся в домашніх умовах!

Всього 2 простих інгредієнта перетворять ваш шампунь в засіб, повний вітамінів! Спробуйте.

Ви знаєте, що є причиною випадіння волосся? Експерти кажуть, що випадіння волосся пов’язане з різними факторами, такими як стрес, вагітність, втрата ваги і т.д.

Але й інші причини можуть прискорити цей процес і сприяти втраті волосся. Стрес може викликати гормональний дисбаланс і привести до надмірної втрати волосся.

Ми представляємо вам рецепт домашнього шампуню, який може допомогти вам вирішити цю проблему.

Як зробити свій власний домашній шампунь від випадіння волосся?

Перше, що вам потрібно, це придбати природний шампунь з нейтральним змістом рН. Можете використовувати звичайний дитячий шампунь. Цей шампунь використовується в якості базового інгредієнта, також нам знадобиться ще 3 інгредієнта.

Необхідно додати ефірну олію розмарину. Вона ідеально підходить для збільшення припливу крoві до шкіри голови, забезпечуючи тим самим міцність волосся.

Крім того, вам знадобиться ефірне масло лимона. Воно освіжає і є відмінним антисептиком.

І третє, що вам знадобиться, це 2 капсули вітаміну Е, які можна купити в аптеках. Вітамін Е дуже корисний при випадінні волосся. Він зупинить цей небажаний процес.

Отже, рецепт шампуню

Спосіб приготування:

Додайте 10 крапель ефірного масла розмарину і 10 лимонного ефірного масла в шампунь. Потім додайте 2 капсули вітаміну Е. Добре збовтайте перед використанням шампуню.

Спосіб застосування:

Дуже важливо використовувати цей домашній шампунь через день. Нанесіть його на волосся і ніжними масажними рухами втирайте в шкіру голови протягом декількох хвилин. Залиште на 10 хвилин. Потім змийте теплою водою.

Ви будете вражені результатами. Вже через кілька тижнів ви помітите, що ваше волосся почало рости і перестало випадати!

You cannot copy content of this page