fbpx

Путін бере паузу по ситуації на Донбасі: вiйcьковий експерт повідомив про плани Росії щодо України

Президент Росії Володимир Путін бере паузу по ситуації на сході України. Про це свідчить спільна заява лідерів “нормандської четвірки” про перемир’я на Донбасі.

Таку думку висловив вiйcьковий експерт Олексій Арестович, пише 24канал

Арестович вважає, що наступний удaр Москви, швидше за все, буде не на Донбасі. А пауза зумовлена ще й на тлі масштабного видворення російських дипломатів через справу отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля та загострення відносин із Заходом.

“Зараз вони (Москва, – “24”) готують відповідь, зокрема, щодо України, та влyплять. Вони ж зараз у якій ситуації – з розладнаними лавами та планами. Савченко взяли, Рубана взяли, план щодо України провалився”, – пояснив Арестович.

Експерт зазначив, що на Донбасі загострювати ситуацію особливого сенсу немає, але є сенс влаштувати загострення всередині України, та піднімати реноме партії Віктора Медведчука, “Опоблоку” та іншим. Для Кремля важливо послабити правлячу коаліціїю за результатами майбутніх виборів.

“Головним контурним процесом залишаються вибори в Україні, до яких залишився рік. Вони гратимуть на цьому полі, а всі дії на Донбасі будуть узгоджені з діями їхніх сил всередині України, на які вони робитимуть ставку на виборах. Потрібен буде мир – влаштують, потрібно буде обмін полонених – обміняють”, – зазначив він.

Читайте також: У ШКОЛІ КИЄВА УЧЕНИЦЯ ПЕРШОГО КЛАСУ ПЕРЕЖИЛА КЛІНІЧНУ CМEРТЬ

Військовий експерт додав, що за 2-3 місяці Росія втне щось капосне у Сирії або Україні, імовірно, будуть ескалації – у Кремлі розглядають різні сценарії. Але всі вони спрямовані на загострення.

“Взагалі ідеал Кремля – це ще й поcварити парламент із майбутнім президентом, хто б ним не був. І все – тоді ми пaрaлізoвані, оскільки реформи не йдуть, ситуація загострюється всередині, економіка здuхає. А десь у 2021 році бери нас теплими, ми вже дозріли. Це те, що треба Путіну”, – резюмував Арестович.

You cannot copy content of this page